Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is így normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is így normális? Azért beszélget velem többet egy idegen, mint a párom, mert ő még nem unja a h*lyeségeimet?

Figyelt kérdés

3éve vagyunk együtt a barátommal. És egészen más már a kapcsolatunk, mint az elején. Nem beszélget már velem annyit, illetve már nem annyira érdeklik a hétköznapi mesélnivalóim, és furcsa, hogy egy idegennel szinte órákig is képes vagyok beszélgetni, de vele nem, mert nyiltan a tudtomra adja, hogy borzasztóan unja a mondandómat.

Ezt egyszer megkérdeztem tőle, hogy miért van az, hogy még a haverjai, sőt egy idegen is többet beszélget velem / tovább elhallgatja a sztorijaimat, véleményeimet, mint Ő.

Erre csak annyit mondott, hogy azért, mert ők még nem unják azt, hogy folyamatosan beszélek, ráadásul jó nő vagyok, és ki ne akarna bevágódni egy jó nőnél, akár úgy is, hogy órákig hallgat engem..


Ami viszont érdekes, hogy a héten voltam egy koncerten a barátom nélkül, és ott is volt egy srác akivel órákig el tudtam beszélgetni, és látszott rajta, hogy érdekli amit mondok, és véleményez mindent,meg én is... És egy teljesen normális beszélgetés volt, nem pedig bevágódós.. És ez nagyon hiányzik nekem, hogy valaki így meghallgasson, és érdekelje amit mondok...


szerintetek javítható ez még?

L20 ő F23


2014. júl. 13. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Nem igazán. Abból, amit írtál kb. az jön le, hogy max csak azért van még veled, mert jó nő vagy. Ez iszonyú gáz és az a baj, hogy rengeteg az ilyen fiúcska.
2014. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos férfi vagyok, ezért egy jól kinéző nőt tovább tudok hallgatni még akkor is, ha hülyeségeket beszél. Hozzáteszem, nem sokkal.

Ha értelmes vagy, de így is un már téged, akkor az eredhet másból is.

Van kedved beszélgetni?

2014. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!