Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, voltatok már nagyon magatok alatt azért, mert nincs párotok és csak a csalódás ér?

Figyelt kérdés

Nem tudtok olyat találni, aki megfelelne nektek, és folyton a csalódás ér titeket, szétszakad a szívetek a sok csalódástól, már nem tetszik nektek semmi sem, azt sem bírjátok elviselni, ha egy új lány/fiú miközben veletek ismerkedik, mással is flörtölget. Vagy például olyan lánnyal/fiúval találkoztok, aki épp azt meséli, hogy tegnap kivel hogy dugott.

És folyton mást mondanak mint amit gondolnak a potenciális partneretek. És a legfőbb, hogy ti futtok mindenki más után, van itt még egy olyan ember, aki mások után fut mindig? És soha, de soha nem érdeklődik iránta az ellentétes nem? Van itt még egy olyan ember? Ha van, akkor írja le a saját történetét.


2014. júl. 13. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
7 év depresszió 28 nap járás után...a csalódás és a magány érzése...nem mertem a csalódástól van rettegés miatt új kapcsolatot kezdeményezni...szerencsére pár napja vége lett ennek az állapotnak :)
2014. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar az egyedüllét, már elég profin űzöm! :D

Én azt utálom, amikor találkozok egy rendes lánnyal, akivel el tudnék képzelni komolyabb kapcsolatot is, csak van egy bökkenő. Talán naivságból olyan pasiért csinál magából bolondot, aki jóformán le se szarja, utána meg jön a "Minden férfi disznó!" szöveg!

2014. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
általában velem az a helyzet, h engem az emberek személyisége érdekel főként, de azért külsőleg is szeretnék vonzódni a partneremhez... ha valaki megtetszik mert jó a személyisége és helyes is, annak én nem tetszem, csak barátnak tekint... többször előfordult olyan, h én igyekeztem, de nem lett semmi, csak fölösleges erőfeszítés volt...ha meg netán minden rendben megy és kezdenek komolyra fordulni a dolgok, na akkor bekavar egy féltékeny lány és összedől az egész... én ezeket a köröket futom újra meg újra, de úgy érzem bele fáradtam... előfordult az is h egy nagyon helyes srácnak tetszettem de a személyiségé nem volt jó... kezdem azt érezni egyedül fogok meghalni, nem azért mert nagyok lennének az elvárásaim, hanem csak egyszerűen aki nekem tetszik annak én nem tetszem akinek én tetszem ő meg nekem nem...
2014. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!