Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom korainak tartja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom korainak tartja, hogy megfogjuk egymás kezét nyilvános helyen. Vélemény?

Figyelt kérdés

Szerinte túl korai, mert egy hónapja sincs, hogy szakított a exével. De az nem lenne korai, ha lefeküdnénk. (ahogy ő mondta azt senki se tudná) Még azt mondta, hogy gyors váltás lenne, de nem szégyell vagy ilyesmi. Azért engem mégis zavar.

Várjak?


2014. júl. 13. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
De gyerekes... hogy bírod ki mellette?
2014. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fura dolog, de ha amúgy minden rendben köztetek akkor megéri várni
2014. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
76%
Hajaj, az én barátom egy évig udvarolt mire beadtam a derekam :D És jó sok időbe mire nyilvánosan megfogtam a kezét, illetve hogy negedjem, hogy megöleljen, és akármi más XD Úgyhogy várj. Valószínüleg most egy kis fal van körülötte, de ha minden jól megy és igazán szeretitek egymást akkor lebontogatja majd.
2014. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szar kifogás. Engem is zavarna.
2014. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig ezt szégyellésnek hívják.. nem akarja hogy mások lássanak titeket.. túlságosan ad mások véleményére..

Egy kézenfogva sétálás még nem is olyan komoly dolog egy kapcsolatban... négy fal közt meg már le is feküdne veled.. hát ez nagyon szép...

2014. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Butasàg, nem korai , kifogàs az van . Mond h a szex is korai amíg fel sem mer vàllalni.
2014. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Petruska1020 válasza:
én lelépnék tőle a helyedben. Nem tudom, hogy jöttetek össze, ha az exére hivatkozik akkor még mindig őt részesíti előnyben. van egy rossz hírem anyukám. te csak felejtő vagy neki. mert ha azért szeretne aki te vagy akkor egy ilyen apró gesztus nem okozna problémát és nem foglalkozna mással, csak veled
2014. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!