Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után milyen érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után milyen érzés volt az exeteket egy új csajjal/pasival látni együtt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szar.
2014. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? borzalmas. mai napig ha látomőt mással egyszerüen megölném az összes fiut aki csak egy ujjal hozzá ér, de tudom hogy ezt nem tehetem, és tudom hogy el kel engednem, mivel már nem szeret.
2014. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semiyen... eleve nem valami jóképű pasival láttam és csak képen. Aztán már nem is érdekel most már, így teljesen mindegy, kivel van.
2014. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. nem csoda, te idegbeteg farok :DDDDD
2014. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy vàltunk el és hogy mit érzek még irànta. De amúgy ha nem érzel irànta màr akkor kb senleges jó làtni h boldog valakivel kb ennyi.
2014. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mr. Truth ***** válasza:

én kiröhögtem a csávóját aki olyan bárgyún vigyorgott mellette :D

két éve vannak együtt a srác meg őszül... akkor miért is legyek szomorú? :D

2014. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogyan váltatok el, melyikőtök a szenvedő ex. Nekem volt már olyan exem, akinek örültem, hogy van valakije, mert én bántottam meg. Azok viszont, akik rendesen összetörtek, mindig gyönyörű, értelmes, jófej lányokkal jöttek össze, akiket még én is bírtam. Ilyenkor persze mindig padlón volt nálam a morál, hiába győzködtem magam, hogy végülis hízelgő, hogy ilyen klassz lányokkal volt közös pasim...
2014. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szakítottam. Szakítás után az expasimnak lett előbb másik nője. Igazság szerint az a tény volt szar érzés, hogy nekem nincs...de amúgy örültem hogy megszabadultam tőle. De ez a párkeresős dolog az évek alatt elégé a visszájára fordult:D ő 3 csajt se volt képes megtartani pár hónapnál tovább... magányos, 27 éves létére....


Én meg 28 vagyok, 4 éve a férjemmel boldogan, babát tervezgetve:)


Nagyon fúrta az oldalát a dolog egyébként....nem bírta ki hogy ne keressen meg közösségi oldalon, és ne fárasszon a hülyeségeivel, hogy váljak el és újra együtt lehetünk, meg hogy a szeretőm lesz:D nagyon szánalmas volt....

2014. júl. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!