Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs értelme élni . Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs értelme élni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátnőm 3 év után.

Őt szeretem a világon a legjobban ,senkim nincs rajta kívűl

se barát se semmi.

Nem bírom feldolgozni. Nem lehet az hogy mást simogat meg majd úgy mint engem mással sexel máshoz búj ahogy hozzám.

Én belehalok.Mitévő legyek?


2014. júl. 14. 00:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
leszek a haverodd :D és elkapjuk és megbasszuk xD
2014. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2014. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
keress magadnak életcélt és lépj tovább
2014. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
És még az argentínok is kikaptak..
2014. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
mi a hobbid vagy az érdeklődési köröd? :) mennyi idős vagy?
2014. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Minden gödörből van kiút! Gondolj bele, hogy az életed csak töredékét élted még meg, gondolj bele mennyi mindent nem éltél még meg.
2014. júl. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

23 vagyok,csak ő mellette tudtam kibontakozni

konditerembe járok,futok,kutyákkal foglalkozok.

Mi kell a nőnek? sose hanyagoltam el.Sokszor voltunk szakadék szélén lehet ott szúrtam el hogy mindig én mentem utána elsőnek nem hagytam időt se gondolkozni mert 10 perc múlva már ajtóban álltam nála mint egy pincsi kutya soha nem éreztem magam ennyire elengedve meg jól nő mellett magam.

2014. júl. 14. 16:12
 8/16 anonim ***** válasza:

az a gond, hogy másnál keresed a boldogságot, miközben az embernek képesnek kellene lennie egyedül is boldogulni...

miért tudna ő boldoggá tenni? mit tud ő adni, amit egyedül nem tudsz?

2014. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mindent meg ad nekem.A kezdő löketet a napok elkezdéséhez ,legyen miért felkelni,ő nekem az akiért érdemes bármit is csinálni .Ő nem tudott mást adni nekem csak értelmet az életemnek.
2014. júl. 15. 17:42
 10/16 anonim ***** válasza:

hm...

a rabszolgaság eltörlése óta nemigen létezik olyan, hogy egy ember létezésének a célja egy másik ember legyen.. netán rabszolga lennél?


amúgy le kéne állni a Hálivúdi múvikkal, az ilyen közhelyek csak rombolják az elmét...

2014. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!