Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el az új barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el az új barátnőmnek, hogy lány a lakótársam?

Figyelt kérdés

Pesten összeköltöztem egyik (lány) ismerősömmel kb 2 hónapja.

2 hete elkezdtem találkozgatni egy lánnyal, akivel elég közel kerültünk egymáshoz, és jól megértjük egymást, Szeptembertől pedig ő is Pesten fog élni.

Azért költöztem össze a lánnyal mert sokkal olcsóbb és szebb mint a lakás ahol addig laktam. Én augusztusban megyek vissza, szóval 2-3 hetet a nem találkoznánk, de most meg szinte minden nap egyutt vagyunk.


Én tervezek onnan elköltözni októberben/novemberben, ez csak átmeneti helyzet (három hónapot külföldön voltam, és csak pár napra jöttem vissza, ugyhogy keresnem kellett egy olcsóbb lakást) de épp rosszkor kellett költöznöm, és találkoznom egy rendes lánnyal.

Augusztustól ott fog lakni még egyik haverom, az lehet kicsit enyhít a helyzeten, de hogy mondjam el neki, hogy az egyik lakótársam lány?

Titeket mennyire zavarna ez?



2014. júl. 14. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elmondhatod neki nyugodtan, ha normális a csaj, akkor neki sem lesz vele semmi baja
2014. júl. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem vetne szét az öröm, de nem véletlen nem a lakótársad tetszik, hanem az a másik lány. Ha szerettél volna tőle valamit, már megtetted volna.
2014. júl. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolat alapja a bizalom. Ha bízok a páromban, akkor nem zavar, hogy ki a lakótársa.
2014. júl. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyönyörűen vázoltad nekünk a helyzetet. Szerintem ha ugyanígy elmondod neki is, nem lehet probléma belőle. Én legalábbis simán lenyelném ezt, az viszont nagyon szarul esne, ha titkolná a párom, aztán valahogy mégis kiderülne... Ha te sem tulajdonítasz túl nagy jelentőséget a dolognak, ő sem fog. :)
2014. júl. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem abszolút nem zavarna. Sőt, szerintem kár ügyet csinálni belőle. Én a helyedben biztos egyszercsak megemlíteném, mint valami mellékes tényt. Nem te vagy az egyetlen, sokan laknak együtt ellenkező neműekkel úgy, hogy csak lakótársak.
2014. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mond meg, hogy te őszinte szeretnél vele lenni és nem tudod neki, hogy esik ez, reméled nem bántja meg, de az egyik lakótársad egy lány, de neked közömbös és nem szeretnél tőle többet mint lakótársi viszony! Közölni szeretted volna ezt vele, hogy tudja, de reméled ez nem jelent problémát a kapcsolat jövőjét tekintve.

21F

2014. júl. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd el minél hamarabb, . Őszintén és akkor nincs gond! Ha utólag tudná meg nagy valószínűséggel kiakadna ,joggal érezné átverve magát .
2014. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De kis nyuszik vagytok. :)


Mond meg neki és kész. Semmi köze hozzá. Valószínűleg kicsit jobban odateszi majd magát, nehogy az a vérmes kiscsaj elmarjon mellőle :D

2014. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!