Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőtök megcsalna, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök megcsalna, de egyetlen alkalom volt és semmit nem jelentettet. Megtudnátok bocsátani? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tényleg nem egy rib.... 2 éves kapcsolat. még sose volt előtte ilyen és nem is lesz. Nagyon szeretem őt , mindent megtennék h megbocsásson. Nem is tudom,h h jött maga a dolog. A koliba voltam azzal a fiúval és megtörtént. Nem volt tervezett, stresszes voltam,a barátommal régen találkoztam. Azóta nem is láttam a másik fiút és nem is akarom látni.
2014. júl. 14. 01:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy megbocsájtanék. De ettől függetlenül még összepakolnám a cuccait és kiraknám őket a lakás elé:)
2014. júl. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Jobban tennéd, ha elásnád magad! Nem bocsátanék meg soha. Gyengeakaratú, erkölcstelen ember vagy. Persze, messze volt a barátod meg csak úgy megtörtént mi? Szánalmas vagy.
2014. júl. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
Soha! És még most is a kifogás, kifogás, kifogás. Ezzel mindent elárultál magaról, én azonnal kiadnám az utadat.
2014. júl. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Engem megcsalt a barátnőm, de megbocsájtottam neki. A megcsalás bűnében ugyanis nem csak az elkövető a vétkes, hanem általában az is, akit megcsaltak. Ha ugyanis rendben lett volna minden, nem ment volna máshoz, ez egészen biztos.
2014. júl. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
Egyénfüggő én nem bocsátanák meg
2014. júl. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
A bocsánatomat abban fejezném ki, hogy segítek összepakolni neked. Még az ajtót is tartom neked.
2014. júl. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Én nem bocsátanák meg. Sok csaj van, aki nem tenne ilyet.


Bár kár, hogy ilyenkor nincs fent Dowd. :D

2014. júl. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%

Nálam a megcsalás talán az egyetlen olyan bűn amit soha nem tudnék megbocsájtani és ami a legjobban fájna...

21F

2014. júl. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem kifogás. Tudom h én vagyok a hibás , nem volt könnyű a szemébe nézni és elmondani. Ő volt az első, senkivel nem voltam előtte. Mit csináljak?
2014. júl. 14. 01:12
 10/30 anonim ***** válasza:
Mit csinálnál? Akkor kellett volna gondolkodni nem most. Ez a hajó elment, te úsztattad el, monnyá le!
2014. júl. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!