Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, te megbocsájtanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, te megbocsájtanátok?

Figyelt kérdés

Barátom megcsalt,2 éves kapcsolat."Csak" 1 csók volt egy csaj barátjával,bevallotta,bocsánatot kért,szeret engem,többet nem fordul elő stb...


18/L 18/F


2014. júl. 14. 02:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, én dobnám az biztos.
2014. júl. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ha tudnám nem kérdeztem volna :)


De azért köszi a választ.

2014. júl. 14. 02:47
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
2 év után belefér, hisz már egyértelmű, hogy megunt, majd mikor jövőhéten megdu..gja a barátnőd, tedd fel újra a kérdést.
2014. júl. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A gond ott van, hogy a szavaknak és a tetteknek egyensúlyba kellene lenniük, na már most ebben az esetben úgy tűnik mintha csak üres szavak lennének. Legalább is a tettével ezt sugallja.
2014. júl. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem bíznék ezután benne. Nem tudnék. Tényleg üres szavaknak tűnnek. Gondolkodnék egy ideig és eldönteném akarok-e vele lenni.
2014. júl. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja és lány barát? Barátok szerintem nem csókolóznak csak úgy véletlenül. Ott sajnos valaki többet akar. Előző voltam.
2014. júl. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

egyetértek az előttem szólóval,valószínű h több van a dologban

szerintem lapát

2014. júl. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mérlegelj. és tedd fel magadnak a kérdéseket:

- Tudnék vele ezután mutatkozni a barátai előtt?

- Megszégyenülve érezném-e magam, mikor a csaj is ott van egy társaságban?

- El tudnám-e felejteni és úgy tenni, mintha ez nem történt volna meg?

- Meg tudnám-e bocsátani neki minden következmény nélkül?


Egy csók még nem nagy ügy, de már egy lépés a nagy ügy felé. Lehet ha ezt elnézed, akkor azt hiszi h bármit megtehet, de ha meg kidobod életed legrosszabb döntése lenne.


Ha bevallotta és bocsánatot kért, akkor szerencsés vagy, hogy egy egyenes és őszinte fiút választottál, ezt azért tarts szem előtt..

2014. júl. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Képet
2014. júl. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem. Kidobnám.
2014. júl. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!