Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Albérlet a megoldás? Anyós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérlet a megoldás? Anyós gondok.

Figyelt kérdés
sziasztok, 26 éves lány vagyok, a barátom is ugyanennyi. A helyzetem röviden: együtt lakom a barátommal, a barátom öccsével és az édesanyjával. Két hónapja lakunk együtt, azelőtt távkapcsolatban éltünk. Egyébként másfél éve vagyunk együtt. Ami kiborít: egyrészt az anyja mindent megcsinál nekünk, de ezt folyamatosan felhánytorgatja. Hiába mondjuk, hogy nem kell semmit tenni, majd mi megtesszük, akkor mindenbe beleköt. Pl újból letörli az asztalt, mert nem elég tiszta, vagy elmosogat megint, szintén ez okból. A ruháimat már számtalanszor összemosta minden színnel, lassan nincs ruhám, ha ezt felemlegetem, akkor az van, hogy nem értékelem, amit tesz,meg amúgy se divatosak már ezek a ruháim.... Mondtam persze, hogy majd én kimosok,de megsértődött, hogy nem értékelem, amit tesz értem, meg az ő mosógépét csak ő használhatja. Én 12 órázok, heti 3-4-5 alkalommal, mikor hogy jön ki, emellett tanulok, hogy fodrász lehessen belőlem. Ami még nagyon bánt, hogy folyton összehasonlít a párom exbarátnőjével. Hoyg ő mennyivel szebb, szorgalmasabb, stb volt mint én...a helyzet az, hogy mikor velem megismerkedett a kedves anyós, akkor én voltam a kis aranyos, szép, az exbarátnő meg egy kiállhatatlan hárpia. A párommal már beszéltem ezekről, de azt mondja, ne törődjek vele. Nem nagyon találkozunk hétközben, az eltérő munkabeosztásunknak köszönhetően. Anyós már nyugdíjas, sajnos őt eleget látom. Az öcs se csinál semmit egész nap, csak fekszik. Én ha hazaérek a munkából, és kicsit pihizni szeretnék, már jön, hogy hogy tehetek ilyent, alkalmatlan vagyok mindenre,micsoda szentségtörés ez, hogy lefekszem egy fél órára munka után. Amúgy sem tudok pihenni, két szobás kicsi panellakásban lakunk, egyik szobában az anyós meg az öcs, a másikban meg mi. De anyós, ha úgy tartja kedve, a mi szobánkban lévő kanapén alszik. Páromat nem zavraja én megőrülök tőle. Sorolhatnám még, de úgy érzem, mindenképp albérletbe kell menni, különben a végén a kapcsolatunk is rámegy. A barátom viszont hallani se akar erről. Tény és való, még ketten is szűkösen jönnénk ki, de legalább kijönnénk. Csak azt hajtogatja, h ne törődjek vele, alapvetően kedves az anyja ( persze, vele az, mindig kicsi fiam így meg úgy van, ahogy meg velem bán, azt nem látja). Nekem meg egyre jobban elegem van az egészből. Pedig nagyon szeretem a párom. Mi a véleményetek?
2014. júl. 14. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
költözz el nem egészséges együtt lakni , én is menekültem az anyóstol , sőt otthonról is idd el megéri a nyugalom:)
2014. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elköltöznék én, csak egyedül sajnos anyagi okokból nem tudok. Bérleti díjat és a rezsit még ki tudnám fizetni, és talán két heti nagyon alapélelmiszerre futná, többre nem.
2014. júl. 14. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp költözzetek el, de ha a párod most sem áll ki melletted, akkor érdemes lenne elgondolkoznod, hogy mindegy milyen lesz a helyzet, akkor sem fog. Kell ez neked hosszútávon?
2014. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szüleidhez vissza tudsz menni, vagy másik városban vannak?
2014. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van olcsóbb, van drágább. keressetek.
2014. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Apám sajnos már meghalt, anyám újból férjhez ment, új családja van. Azelőtt a nővéremmel laktunk ketten, egy másik városban. Visszaköltözhetnék hozzá, de ahhoz itt kellene hagynom az állásomat, és megint távkapcsolatban élnék a barátommal ( a két város másfél óra autózásra van egymástól.) Úgyhogy ha egy mód van rá, nem akarok visszaköltözni. A páromat kellene rávenni a költözésre, vagy az anyóst valahogy "leszerelni".
2014. júl. 14. 09:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy volt ilyensmi anyós jelöltem és ez csak rosszabb lesz. :-/ Ha 12 órázol, akkor valszeg egy gyárban melózol, elvileg azok térítik az utazási költségeket, de van ahol céges buszokat indítanak a dolgozóknak.

Valaki írta, hogy nézzetek szét albik környékén, én azt is javaslom, hogy többen költözzetek, mert vannak olyan albik, ahol csak 1-1 szoba kiadó, de az anyóstól még az is jobb, ha idegenekkel laktok. :-S

2014. júl. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!