Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látják a pasik a párjukat és a többi nőt?

Figyelt kérdés
Van egy párom, akivel másfél éve vagyunk együtt.A probléma (ami persze csak nekem az) már a kezdetekkor fennállt,amit most elég nehezen tudok szavakba önteni.A lebutított változat az lenne, hogy megnézi a nőket, de ez így ebben a formában nem igaz.Úgyértem nem bámulja őket percekig, vagy forog utánuk nyálcsorgatva...És épp ez a bibi, mert ha alaposan végiggondolom akkor semmi olyat nem tesz amit én ne tennék, mégis észreveszem rajta, ha valakire azért pillant mert az tetszik neki.És ez engem baromira idegesít.Nem is tudom megmagyarázni, de olyan érzésem van ilyenkor, hogy én minek vagyok vele.Leginkább férfiak véleménye érdekel (a párom 28 éves) , hogy jelent ez bármit is?Vagy ennek ellenére tényleg higgyem el neki, hogy ez csak reflex?Férfi beidegződés aminek semmi jelentősége nincs és ő engem szeret?És ennél továb nem menne?
2014. júl. 14. 09:29
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
36%
megnézzük a szépet néha belegondulnk milyen lenne megdukni de általában mindig mradunk a hazai versenyzőnél:) 35 f
2014. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim válasza:
Szerintem csak tetszik neki , vonzódik hozzá. Addig nincs gond mig nem mozdulnak egymásra :)
2014. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
És ez vajon miért van?Úgyértem,az esetek töbségében akkor ez normális dolog?
2014. júl. 14. 09:38
 4/56 anonim ***** válasza:
Amikor nekem volt párom, akkor én is ránéztem a lányokra! Úgy voltam vele, hogy a sok ember az szürke, és csak a párom az egyetlen színfolt! Ez nálam így volt!
2014. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Ezt most, hogy kell érteni, hogy Te is ránéztél a nőkre?
2014. júl. 14. 09:41
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
Ne elj alom vilagban. Megdugna az osszes jo csajt rajtad kivul.. Vagy azert van veled, mert nem talalt jelenleg jobbat, vagy, mert szeret. De attol, hogy szeret, nem csak te kellenel neki, max nem csal meg.
2014. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Úgy látszik másképp kellett volna feltennem a kérdést :). Szóval Pasik, ha van párotok akit szerettek, akkor is megnézitek a nőket ha közlekettek az utcán?És ha igen akkor miért teszitek?
2014. júl. 14. 09:48
 8/56 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó elés pestiesen ,de a lényeget leírta. A férfiak így vannak bekötve. Csukott szemmel, stadionban este, háttal állva is észreveszi, hogy a 3. sor 15. székén egy szép dekoltázs van :) Ösztönös. Maximum van annyira kultúrált, hogy nem mutatja ki, de a szeme észre fogja venni.

Akár idegesít akár nem, szokj hozzá, ez változni nem fog. Maximum sokkal jobban titkolja majd, és pár évtized együtt, és meg is unja, hogy ezzel frusztrálod.

Nem vagyok álszent. Van a párom, akit szeretek, tisztelek, de észre veszem, megnézem, mi több némelyiknél fejben azért lemegy egy két kovi rendezés :DDDDDDDDD


Hogyan változik? Eseti kérdés.

Az első 1-2-3 évben nem lát hall. Ez az, amikor a szerelmet kiváltó anyagokkal tele az agy. Ez elmúlik idővel. Egyre inkább észre fogja venni őket. Alkati kérdés, hogy ez megmarad ezen a szinten, vagy 35-40 között elkezdi börtönben érezni a férfiasságát. Ha ez a forgatókönyv történik 3 variáció létezik. 1. Volt annyi esze, hogy olyan nővel kezdett akinek ez nem gond, és esetleg kalandoznak közösen. (swinger,hármas, bármi) 2. Szépen csendben elintézi. (90%-ban ez a bevált módszer) 3. Ha olyan a lány (akkor már bőven nő) akkor gyakorlatilag "elhajlási engedélyt kér" tőle. Ekkor ha megkapja semmi gond, ha nem marad a 2. megoldás.


Én amondó vagyok, hogy most 36 éves fejjel azt mondanám minden férfi társamnak, hogy olyan nővel kezdjen aki az 1-es, vagy még a kapcsolat legelején tisztázza a 3. megoldást. Az "ásó kapa nagyharang" lányok kerülősek, 15-20-25 év múlva kínszenvedés lesz mellettük.

2014. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha őszinte és igaz szeretet van kettőtök közt, és mindkettőtöknek jó a szex, akkor min pörögsz ennyire? Nem fog mással lefeküdni, elhiheted. Legalább is én nem tenném, ha lenne egy olyan barátnőm, akivel minden tökéletes! Minek feladni a biztos jót, a bizonytalanért?


Megnézni meg csak szabad, hisz házasságnál is az ember csak hűséget fogad, vakságot nem! ;)


26/F

2014. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
40%
A pasik azért hűségesek egy nőhöz mert szeretik, nem akarják megbántani, nem akarják elveszíteni...viszont a legtöbb pasi akit ismerek bevallja, hogy ha a barátnője/felesége engedné, és nem zavarná igenis megdugna más nőket is...Ez ennyi...Ezt náluk úgy képzeld el, mintha neked azt mondanák, hogy választanod kell, hogy életed végéig egyféle fagyit ehetsz csak, és te kiválasztod mondjuk a csokit mert azt szerted a legjobban, de attól még néha megkívánod a vaníliát is...:D De nem nyalogatod el a vaníliát, mert tudod, hogy akkor elveszítenéd örökre a csokit, de azt nem szeretnéd, mert a többi fagyi nélkül tudsz élni, de a csoki nélkül nem.:P Lehet h ez egy szar hasonlat de így van...Sok fiú barátom van, és sok tapasztalatom ebben a témában, és egy olyan férjem akivel tabuk nélkül tudok beszélni arról, hogy milyen fagyit kívánt éppen meg...Minden pasi kíván meg más fagyikat, a különbség az, hogy én nem akadok ki, ha ezt elmondja nekem, sőt örülök neki, mert ettől más/különleges a kapcsolatunk...:) Lehet ezt felnőtt érett nőként is kezelni...és akkor nem lesz gond...:)
2014. júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!