Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzsóóó!!! kérdése:

Miért csinálja ezt a barátnőm? Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Mindig bejelöl fiúkat vagy fordítva már az se jó mert az én féltékenységem brutális... de az ,hogy elkezd velük beszélgetni facen...mit tudok tenni ez ellen? Hogyan vessek véget ennek?
2014. júl. 14. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
internet off, computer off, barátnő off, minden ember off, te off...ezek a lehetőségek véleményem szerint...
2014. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN!!!!! A barátnődnek rajtad kívül is létezik világ!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá o_o
2014. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, amit csinál, mondd el neki, hogy ez neked rosszul esik. Gondolom, még fiatalok vagytok. Ha többször is mondtad már, és nem áll le vele, hagyd ott.


Fontos egy párkapcsolatban, hogy tiszteletben tartsuk a határokat, igényeket. De ennek oda-vissza kell működnie. A határok persze kapcsolatonként változhatnak, de adott kapcsolaton belül egyezniük kell, vagy legalábbis közelíteniük egymáshoz.


Szerintem nincs rendben, ha idegeneket jelölget és csetel. Ezt én is szóvá tenném. Néha előfordulhat 1-1 alkalom, mert esetleg érdeklődik valaki valamiről (zene, film, munka, valami egyéb segítség), de hosszabb cseteléskor illik pl. közölni, hogy foglalt, tehát udvarlást nem fogadni. A rendszeres idegenekkel való csetelés meg már aggasztó.

2014. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!