Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nandorka99 kérdése:

Van eggy lány aki nekem nagyon bejön tudom hogy tetszem neki mert elmondta a barántőjének? Én bevallottam hogy nagyon bejön nekem

Figyelt kérdés

És ő is elmondta

de azt is mondta hogy most lett vége eggy kapcsolatának

és nincs szüksége senkire

De én most akarom őt mert eggy angyal

És azért fordultam hozzátok hogy légyszi segitsetek?


Bocsi a ramaty irásért


2014. júl. 14. 09:54
 1/6 anonim válasza:

*egy

ebbe most mit kell segiteni?

2014. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Abban segitsetek hogy mijen taktikákkal hóditsam meg öt

Tudtok mondani párat ami mindig bejön

2014. júl. 14. 11:07
 3/6 anonim válasza:
ha o azt mondja, h meg nem all keszen meg egy kapcsolatra, akkor meg varjal.. en is no vagytok szval tudom h ez milyen..nekem is volt mar h nem akartam meg uj kapcsolatot mert akkor nemreg szakitottam az akkori pasimmal..egy pasi addig addig mondogatta, amig vegul osszejottunk..hat nem is tartott sokaig a kapcsolat, merta meg az elozo pasim iranti erzelmek nem multak el..szval szerintem meg varjal vele
2014. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
am elso voltam :D
2014. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. júl. 14. 15:11
 6/6 anonim válasza:
Nem az hogy nem áll készen csak fél az ujabb csalódástól hiába mondja hogy ne járjatok te mej oda hozzá beszélgess vele érezze hogy te más vagy és hogy mellette vagy
2014. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!