Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűntudatom van amiért egyszerr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatom van amiért egyszerre 2 fiúval ismerkedem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még nem találkoztam egyikükkel sem, csak facebookon beszéltem velük. Így mindkettő szimpatikusnak tűnik, de annak ellenére hogy nem találkoztam velük még is bűntudatom van. Találkozzak mindkettővel és döntsem el ki a jobb? 20/l
2014. júl. 14. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
multithreading: avagy optimalizálj 200%-ra mindent. elég nyerő lesz ha tudomást szereznek egymásról :D
2014. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából csak egy fiúval ismerkedtem, míg fel nem bukkant a másik aki rám írt facebookon.
2014. júl. 14. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:

én ezért mondom el őszintén az ismerkedő partnereknek, ha mással is beszélek :) mondjuk én annak a híve voltam, hogy csak 1 lány felé közelítsek egyszerre, de neki csak barátnak kellek ami igazából megfelel nekem, "tovább léptem", de ha a lányok találnak meg engem akkor velük is szóba elegyedek és sajnos így lett nekem is több mint neked...de én elmondom nekik, van aki rákérdez van akinek én mondom el direktbe, hogy jelenleg mással is levelezek, beszélgetek, de ha mondjuk skypeon beszélek akkor csak rá figyelek senki másra :)

21F

2014. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem jártok, nem bűn. Csak amikor járni fogsz az egyikkel, a másik szomorú lesz. Talán ha valahogy szóba lehet hozni, mondd el nekik csak úgy mellékesen, hogy "nem te vagy az egyetlen, akivel csetelek", vagy valami ilyesmi. De szerintem teljesen normális, hogy az ember nem egyvalakivel ismerkedik egyszerre.
2014. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!