Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a dunántúlo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a dunántúlon (Győr-Moson-Sopron megye kivételével) minden egyes csajnak roma pasija van? Ez valami új elterjedt divat arrafelé?

Figyelt kérdés
De komolyan mindegyiknek, legalábbis 20 éven aluluak 90%-ának, de még 20 évesen felülieknek is, rendre mindegyik ott pózol facebook-on a Balotelli-sre nyírt hajú roma barátjukkal. És miért pont a dunántúlon jellemző ez? Ennyire átvándoroltak már keletről?
2014. júl. 14. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
blabla előbb tanulj meg írni, és fogalmazni. szia
2014. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Még győr-moson-sopronban is majdnem minden kiscsajnak roma pasija van.
2014. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem igaz :) Itt nincs olyan sok ciány, mint keleten, itt is sok van, de nincsenek olyan nagy nyomortelepek....
2014. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyszer nézz körül Baranyában, és megtudod a választ.
2014. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát az emlitett megyében lakom, itt még aránylag tényleg jó a helyzet, de nem akarom tudni hogy pl. Borsodban milyen lehet a szitu :D. igazából aki összejön egy ... pasival az meg is érdemli, és vállalja a következményeket ha ilyen .... voolt .
2014. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
egyik nagyszüleim Borsodban laknak... és kajak ott még nem is durva annyira mint egyesek fejébe van. Úgy értem, vannak romák de, annyira nem zavarók, mert elkülönülve élnek és senkit nem érdekelnek, de ilyen helyeken pl. Veszprém, Pécs, Komárom-Esztergom, Tolna, Zala csak azt lehet facebook-on látni, hogy csak a cigó pasi a PASI.
2014. júl. 14. 15:53
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Zalai leány vagyok, ok, nem egy fehér megye. De nem, nincs roma származású párom, s a barátnőimnek se.
2014. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Tévedésben élsz barátom... több városban megfordultam már a Dunántúlon, és igen, laktam is több városban, de egyáltalán nem ilyen elterjedt ez a jelenség, mint amit te ennyire drasztikusan próbálsz előadni. Sőt! Úgy gondolom nyisd ki a szemed amikor az utcán jársz-kelsz, mert egyáltalán nem igaz amit írsz!
2014. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Pécs nagyon durva ilyen szempontból. És az ismerőseim közt is vannak olyan csajok, hogy szerintem bárkit megkaphatnának, de mégis a "kisebbségből" választottak. Persze a pénzesebbik fajtából, nem a putriból.
2014. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Itt is születtem a megyében, megfordulok sok helyen, de nem jellemző. Amúgy ha igaz is lenne, akkor meg mi van?
2014. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!