Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai párkapcsolatokra szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai párkapcsolatokra szerintetek nem megy rá a nők új "viselkedése"?

Figyelt kérdés

Egyetemre járnak és főállású munkájuk van. Szerintetek ez nem rossz így? Kevesebb idejük van a gyereknevelésre és nem érzik feltétlen szükségét annak,h mellettük legyen egy férfi aki eltartja őket. Szüleimnél is már ez volt. De a nagyszüleimnél nem. NAgyapám eltartotta a családot anyagilag a nagyanyám meg nevelte a gyerekeket, igazgatta a házat. NEm ennek kéne lennie a normálisnak? Vagy csak én vagyok ilyen maradi? Elég pénzes vagyok és van egy jó állásom de eddig ez nem segített az ismerkedésben.

A degradáló válaszok kíméljenek.


26/F



2014. júl. 14. 15:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Milyen gyerekek? Miről beszélsz?
2014. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
A pénz lószart sem ér. Csak a materialista begyöpösödött agyatlan birkák hiszik, hogy boldogságot vehetnek rajta. Tömegstyleok, mennek a csorda után. A boldogság belülről fakad.
2014. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki boldog, ha egész nap otthon ül és felnőtt létére másoktól függ. Én annak sem örülnék, ha valaki a pénzemért szeretne, és csak azért lenne velem, mert muszáj, nem azért mert akar, és élvezi a társaságomat.
2014. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
41%

Röviden: De igen.


Hosszan: Ettől függetlenül te még élhetsz nyugodt, boldog életet amiben olyan nőt találsz, aki szívesen lenne főállású anya és nem bánná ha te, a férj lennél a családfenntartó.


Lehet erről vitatkozni, de amit leírtál egy eléggé megállíthatatlan trend. Viszont Magyarországon, Kelet-Európában, Dél-Amerikában, vagy Dél-Kelet Ázsiában még mindig vannak olyan helyek, ahol lehet találni klasszikus gondolkodású nőket.


A lényeg, hogy neked olyan feleséged legyen akit elképzelsz magadnak. És ez még Magyarországon megvalósítható szerencsére.


"Elég pénzes vagyok és van egy jó állásom de eddig ez nem segített az ismerkedésben. "

Mondjuk ez még jó. Érts a nőkhöz! Tudd hogy milyen stílussal, viselkedéssel, testbeszéddel, szavakkal lehet vonzalmat kelteni bennük. A pénzed nem sokat segít, ha a bugyijuk benedvesítéséről van szó.

2014. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy a 3 évnél idősebb gyerek sincs egész nap otthon. Eljár óvodába, iskolába, neki aztán mindegy, hogy az anyja ezalatt dolgozik vagy otthon van egyedül.
2014. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahyán ember, annyiféle világnézet. Neked ez nem teszik, másnak meg igen.


Mivel a nők helyzete az évszázadok során sokat javult - függetlenség, jövő lehetőségei... - több szempontból is, ezért akik függetlenek akarnak lenni, azo ksokka lkönynebben lehetnek azok. Sőt, amilyen életet akarnak, voltaképp olyat élhetnek - a világ jelentős részén.


Csak gondolj bele, mit szólná hozzá, ha valaki azt mondaná: ennek születtél ,ezért te mostantól főzül, mosol, és gyerket nevelsz, aztán csá. Tetszene? Lehet, hogy igen, de akinek nem, az had döntsön már másképp...

2014. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Nők új "viselkedése" alatt mit értesz?

Azt, hogy megvalósítják magukat? Vagy hogy szeretik, élvezik a szexet, nem csak szülőgépek? Hogy van önálló véleményük és szeretnek a barátaikkal/barátnőikkel szórakozni járni? Hogy határozottak és nem hagyják magukat gazdasági függésben? Hogy megkövetelik a törődést és a figyelmet? Hogy lehetőségük van kilépni olyan kapcsolatból, ahol elnyomják őket?

Ha ez rányomja a bélyegét a mai kapcsolatokra, akkor ez nem őket minősíti. 31/F

2014. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ismeretségi körömben azt látom hogy 30-as éveik közepére már sok csaj megunja a szakmai karrier taposómalmát, és szívesen cseréli le azt hagyományos feleség, anya szerepre. Több olyan csaj van a környezetemben, aki középvezetőként, felsővezetőként kétszer-háromszor annyi pénzt keresett (és vagyont rakott össze), mint multis mérnök, vagy közgazdász srácuk, és úgy vannak vele, hogy ők már nem akarnak karrieresdit, gyerek után később is már csak nyugis állást akarnak, kicsit inkább a srácaikat formálják, hogy azok főnökök legyenek.
2014. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az a normális ha egy férfitől függök? Nem, nem gondolnám, hogy a nőknek ez normális vagy jóleső, biztonságos érzés.

Ismerek olyan háromgyerekes főállású anyukát aki nagyon boldogtalan, de válásra gondolni sem mer, otthon van már vagy 18 éve, az ő korában munkát sem könnyű találni egy érettségivel és a gyerekeket sem tudná eltartani. És nem ő a kivétel, hanem a nagy átlag a többgyerekes anyukák között.


Szerintem az a nő természetétől és karrierjétől is függ, hogyan lehet ezt megoldani. Én tanár vagyok, ami egy egész embert kívánó hivatás, de nem olyan mint egy multicégnél dolgozni. Egyetlen gyerekem van akit gond nélkül nevelek egyedül is, ugyanis én is elváltam. De nem azért váltunk el, mert nem ültem itthon rabszolgaként, hanem más okból. A lényeg: Istennek és a munkámnak hála nem kell aggódnom, hogy mit eszünk holnap. Belebetegednék, ha másvalakitől függenék. érzelmileg és intellektuálisan is.

37 N

2014. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Kabcsi. Ameddig szavaid végére nem értem nőnek hittelek. Kellemes meglepetés. :D


Egyébként a férfiak nagyszázaléka nem is keres annyit, hogy a család kényelemben élhessen egyrészt.

Másrészt én nő létemre, rettentő szarul érezném magam, ha ilyen szinten függnék valakitől. Emellett pedig tartom annyira "eszesnek" magam, hogy ha az életemet csak a gyereknevelésre és háztartásvezetésre tenném fel, kiaknázatlannak érezném a képességeimet.

Persze vágyom gyerekre és férje, félreértés ne essék, de mindent szép sorjában.

2014. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!