Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor remegsz, attól, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor remegsz, attól, hogy a közeledben van, és fáj, hogy el kell engedned, bár sosem volt igaziból a tiéd, ez szerelem?

Figyelt kérdés
Az egész testem képes remegni, ha a közelemben van, már csak pár napig láthatom, próbálom kiverni a fejemből, néha úgy tűnik sikerül, néha meg teljesen ki vagyok. Alig ismerem őt, mégis ezt érzem. Mi ez?
2014. júl. 14. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Fellángolás, majd elmúlik
2014. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyire erős képes lenni egy fellángolás? Komolyan? Ugye nem vagyok szerelmes belé?
2014. júl. 14. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
miért csak pár napig láthatod? Mik a körülmények?
2014. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A sráccal együtt dolgozunk. Tudom, hogy ő is érez valamit. nekem van kapcsolatom. Jó tudom...gázos ez így...na a lényeg, neki évek óta nem volt senkije, tudom, hogy ő velem akart lenni, de nekem ott volt a másik. Most meg bejelentette, hogy házasodik, pedig nem volt senkije. A melóban felmondott. Én meg azóta megőrülök.
2014. júl. 14. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!