Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a kövér, túlsúlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a kövér, túlsúlyos lányoknak tetszem?

Figyelt kérdés
Mások által átlagos külsejünek és testalkatúnak tartott pasi vagyok és nem találok barátnőt, mert a normál testalkatú és átlagos kinézetű lányoknak nem tetszem. Eddig csak a kövér túlsúlyos lányoknak kellettem volna, de rájuk meg nem áll fel a hancúrlécem.
2014. júl. 14. 15:51
 1/5 anonim válasza:
Mert túloznak, akira azt mondják, hogy átlagos küldejű, az ronda, akire azt mondják, hogy szép az átlagos, aki meg tényleg szép azoknak percenként bókolnak meg kacsingatnak rá
2014. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni
2014. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert még nem vagy elég vonzó kinézetű férfi ahhoz, hogy vonzó kinézetű lányoknak is tetszél.


Gyúrj, öltözködj jobban, válassz előnyösebb frizurát.

2014. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb 22 éves koromig én is csak a duciknak jöttem be, aztán valahogy a sok tapasztalatszerzés után ráéreztem az ìzére és már össze tudtam jönni vékonyabbakkal is. Attól meg ne félj, hogy az ágyban nem fog felállni, tudnak ők odaadóbbak meg ügyesebbek lenni, mint sok ribi :-)

Úgyhogy csak próbálkozz velük mielőtt az önbizalmad kárára megy a sok egyedüllét!

2014. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És én túlsúlyos lány létemre miért csak a vékony pasiknak jövök be?? :(


25L

2014. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!