Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne több önbizalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne több önbizalmam?

Figyelt kérdés

Szuper kapcsolatom van a barátommal, 1 éve vagyunk együtt, tenyerén hordoz.. de bárhányszor meglátok csinos lányokat az utcán, vagy az ismerőseit, akikkel jóban van, egy nullának érzem magam.. ezt a barátom is érzi rajtam.

Félek, rámegy a kapcsolatom, hogy folyton elégedetlen vagyok magammal, és emiatt rosszkedvű.

Nem vagyok egyébként se elhízott, se tömzsi... Azt mondják, csinos vagyok (bár annyira azért nem modellvékony, de hosszú lábaim, szép arcom van).


Ha lehet, csúnya beszólásokkal kíméljetek kérlek, kétségbe vagyok esve. Fiúk és lányok véleményére, tapasztalatára egyaránt kíváncsi lennék.. Csak simán foglaljam el magam?

Ti jöttetek már ki hasonló "depiből"?


Köszi a válaszokat előre is.

19/L



2014. júl. 14. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
gyorsan változtass mert repülni fogsz ...
2014. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos, ha a barátod a tenyerén hordoz, akkor szerelmes beléd, ha pedig szerelmes beléd, akkor TE vagy számára a tökéletes nő, az ideál.

Ha valakit igazán szeretünk, akkor ő lesz nekünk a tökéletes, mindegy hogyan néz ki;)

2014. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz...ezt sosem értettem, barátnőm, is ilyen volt. Fülig szerelmes voltam belé, tenyeremen hordoztam és bármit megtettem érte, hogy a kedvébe járjak, és folyton csak a balhé, meg a féltékenykedés, hogy jajj így megcsalom, meg biztos úgy nem tetszik nekem. HA NEM TETSZEL NEKI, VAGY BÁRKIT IS CSINOSABBNAK TARTANA NÁLAD, AKKOR NEM LENNE VELED! Légyszíves a kedvemért, változz meg és ne b*szd el a kapcsolatodat meg a srác boldogságát!!! Már csupán szimpátiából, együttérzésből kötelességemnek érzem, hogy ha csak a srác miatt is de megkérjelek, ne tedd ezt. Én is kezdtem már kiábrándulni pont emiatt a barátnőmből... végül azóta is boldogan együtt vagyunk 8 és fél éve.
2014. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Te beszéled még bele a barátodba a végén, hogy hogyan vélekedjen rólad! Azon kívül, hogy elég idegesítő ha valaki állandón ilyeneken nyavalyog, bármit mondjanak neki.

Ne akarj modellvékony lenni, mert az egy szakma, nem az eszükért szeretik, ha érted, mire célzok.

2014. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, várom a továbbiakat...


#3-as! A barátnőddel beszéltél erről, vagy egyszercsak rájött, hogy ez így nem mehet tovább? Hogyan változtatott?

2014. júl. 14. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!