Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan eset az eletedben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan eset az eletedben, hogy tuljutottal egy szerelmen, majd nem sokkal kesobb osszefutottal vele. Mit ereztel?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Közömbös volt már számomra.
2014. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt, nem is egy. Es hidd el, nem tul kellemes elmeny..azota szerencsere nem lattam, de lehet, hogy meg ezen a nyaron fogom..aztan mi lesz, nem tudom. De elem tovabb az eletem, ahogy o is. Boldog lesz massal, es egyszer en is.
2014. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt. Nagyon feldúlt, pedig csak elsétáltam mellette.
2014. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor gondolkodom el, hogy milyen lehet faluban élni. Én budapesti vagyok, szinte 0 esélyem van összefutni exszel, hacsak nem járunk egy suliban vagy valami.


De egyszer mégis megtörtént, 4 évvel szakítás után, felszállok a metróra, bumm, ott a Bence. Fogtam magam és leszálltam, megvártam a következőt:D:D Nem éreztem semmit, de az első reakcióm ez volt.:)

2014. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt többször is és azon csodálkoztam, hogy mi tetszett korábban nekem ebben a lányban.
2014. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt, rámosolyogtunk a másikra meg köszöntünk egymásnak, magamban meg szidtam, amiért még mindig jól néz ki :D
2014. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!