Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elromlott, vagy csak megijedtünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elromlott, vagy csak megijedtünk?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a párommal, és most szeretnénk össze költözni. De egy ideje (jó ideje) folyton csak veszekszünk. Neki vannak dolgai, amik nagyon nagyon idegesítenek és sokszor bántanak is, és ez nem tetszik nekem, emiatt én veszekszem vele, ez meg neki nem tetszik. És a folyamatos veszekedések miatt úgy érzem, már minden sz*r ebben a kapcsolatban. Milliószor mondtam azt hogy vége, erre ő milliószor mondta h változni fog. Az utolsó ilyennél azt mondtam nincs tovább, mert úgysem fog változni. És erre ő azt mondta, tényleg nem, mert ő ilyen. És ha szeretem, akkor miért akarom megváltoztatni. Úgy gondoltam igaza van, és meg próbálok kevesebbet veszekedni és rá szólni. De ha egyszer zavarnak ezek a dolgok.... nem tudok mit csinálni. apróságok külön-külön, de együtt....néha nagyon elegem van. És amilyen dolgok ezek (nem szeretném részletezni) néha úgy érzem, nem is ő a nekem való. mit keresek mellette. És mikor ezt elmesélem neki, mindig azt mondja, ezek a dolog eddig is voltak. És igaza van, pedig eddig nem szóltam értük. Az utóbbi fél-1 évben van nagyon sok veszekedésünk. Csak megijedtünk a költözéstől és azért van hogy mostanában mindent észre veszek és szólok értük, vagy ennyi volt?
2014. júl. 14. 17:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és a másik, hogy mikor vele vagyok, úgy érzem minden jó. de ahogy haza jövök, egyből jönnek a hülye gondolatok. hogy másnál látom hogy becézgetik egymást, kedvesem így, szerelmem úgy, mi nem. Pedig nálunk is volt édes kicsike kis levélszirmos rózsaszín kis nyuszika.... Meg nem megyünk soha sehova... kihűlt a dolog?
2014. júl. 14. 17:19
 2/12 A kérdező kommentje:
és szeretem. Mert ha nem szeretném, nem mondtuk volna ennyiszer hogy jó megpróbáljuk még egyszer. És akkor most sem lennék itt. Gondolkodás nélkül dobnám. De vajon szerelem? Vagy csak ragaszkodás? Vagy már "csak" szeretet és azért látom meg a hibáit? Vagy eltűnt a rózsaszín köd és ez így normális?
2014. júl. 14. 17:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy biztos: egy kapcsolat nem a becézgetésektől jó. Egyik ember így fejezi ki az érzéseit, a másik úgy.

Mi a párommal mindig hangosan, kirohanósan tudunk veszekedni, sosem hallgatjuk el a "hátsó gondolatokat", gondokat... de a konfliktusmegoldások egyre csak közelebb hoznak...

A becézgetések hiánya nem baj... Kérdés, hogy el tudjátok-e képzelni egymás nélkül a következő napotokat, hónapotokat..:))

2014. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ezek a rózsaszirmos nyulambulamozások úgy 2 év alatt elmúlnak, nem lesz olyan soha többé vele. ha erre van igényed új partner kell. ha valami stabil kell és együtt csörtetni előre, akkor maradj vele. hiábatlan ember nincs, konfliktusok mindig lesznek.
2014. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem, nem tudjuk. ezt minden "na jó most vége" után, mind a ketten elmondjuk. hogy nem menne mással. És igen, vele akarom, csinálni tovább, és küzdeni a terveinkért. Csak... nem tudom. Ezek a dolgok engem kiborítanak. egyszerűen. nem bírom velük. Vannak olyan dolgai, amiket megszoktam. Mert ő ilyen. De ezk nem ilyenek. Pl hogy folyton az anyján lóg és fordítva. 27 éves, készül költözni, és mikor eljön hozzám hétvégén felhívja az anyja, h ide ért-e és h mikor indul haza.... agyrém
2014. júl. 14. 17:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Jaaaaaaa, hogy anyuci pici fia!!! Értem... Hát, én 17 voltam, mikor a párommal összejöttünk, ő is annyi... A szülei rá voltak telepedve teljesen, de 19 éves korára teljes mértékben "megnevelte" az otthoniakat és felállította a szabályokat.

Most 22 évesek vagyunk.

Ha egy férfi 27 évesen itt tart.... fú, azt mondanám, menekülj, ne láncold magad hozzá, te persze ezt te tudod, mindenesetre részvétem, beszélj vele erről!

2014. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jaj ezt tettem az elmúlt 4 évben....szajkóztam h ne már. Régen az volt, hogy ő kellett hívja ha ide ért. Na akkor ezt nagy nehezen abba hagyta, most van az, h anyuci hívja ha ide ért, meg mindig h mikor megy haza.... én még csak idén töltöm a 20-at, de nálunk sose volt ez. sőt. Van hogy elmegyek hozzá, úgy, hogy nem is szóltam. de tudják hogy ott vagyok, minek hívnának. jó helyen vagyok. nem értem nekik mi ez a szar. Ez lesz ha elköltözünk is? Felhívja majd h jaaj ettél rendesen, van tiszta ruhád, stb. Ja egy helyen dolgoznak, és 2 utcányira vettünk házat tőlük. és az anyja minden áron kulcsot akar a házhoz. Minek? mire ők: hogy ha hoz valamit, be tudja vinni. De miért akkor akar hozni bármit is, ha nem vagyunk otthon????
2014. júl. 14. 17:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is van kulcs a nagymamámnál, de kizárólag arra a célra, hogy ha nyaralunk, meglocsolja a virágokat. SOHA, de SOHA nem fordult elő, hogy használta volna, ha nem nyaraltunk és nem kértük meg rá külön.

20 évesen nyakadba vennél egy boszorkányt és egy anyuci papucsát?

Jaj menekülj.... Komolyan mondom.

2014. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te a párodat szereted vagy az elmúlt 4 év szép emlékeit?
2014. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az a baj, h ezek a dolgai, olyan dolgok, ami miatt nincs meg az az érzés bennem, hogy férfi van mellettem. Nincs az hogy végig megyünk az utcán, és büszkén azt gondolnám magamban, hogy hmm igen ő az enyém. Sokszor megnézek más párokat is, és elég szomorú, de féltékeny vagyok....
2014. júl. 14. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!