Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire ciki, hogy a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, hogy a fiú szülei ismernek, de a saját szüleim még most sem kíváncsiak a páromra? Mennyi idő után mutattátok be őt otthon, lányok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. júl. 14. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább nem szólnak bele az életetekbe.
2014. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki. attól függ mióta vagytok együtt és hogy hány éves vagy
2014. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz ilyen kevés információ birtokában választ adni a kérdésedre... Nagyon sok mindentől függ. Az ő habitusuktól is, a fiú szüleivel való kapcsolatától, attól is, hogy mióta tart a kapcsolat, hány évesek vagytok, hol laktok...

Én 27 éves vagyok, több mint 2 éve együtt a párommal, de már nagyjából 1 hónap után találkozott a szüleimmel (és a filmekbe illő "ismerd meg a szüleimet" vacsora ki is maradt az életünkből) egyszerűen szükségszerű volt, hogy bemutassam itthon, mert 100 km-re lakik tőlem, és ahhoz, hogy hétvégente találkozni tudjunk, muszáj egyikünknél vagy másikunknál töltenünk az időt és az éjszakákat is. Szóval én csak bejelentettem itthon, hogy a barátom jönne, és itt is aludna, és jött és itt aludt.

2014. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehéz válaszolni. Fontos lenne tudni a korotokat is. Nem mindegy pl. hogy tizenéves vagy, vagy 20 fölött vagy. Vagy hogy otthon élsz-e még.


Én szűk egy hónap után mutattam be a páromat. Úgy gondoltam, a szüleim örülnének, ha én mutatnám be előbb itthon a barátomat, és csak utána mennék hozzájuk bemutatkozni.

19/L

2014. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet kíváncsiak, csak inkább tiszteletben tartják és megvárják míg te hozod fel (?)
2014. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!