Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akik bontották már fel az eljegyzésüket és esetleg érzékeny pasi volt? Hogy fogadta?

Figyelt kérdés

Valamiért most nem érzem azt a biztonságot, megbecsülést, törődést a jelenlegi kapcsolatomba, amit kellene. 8 hónapja vagyok menyasszony, és jövőre ha befejeztem a sulit, az után gondoltunk komolyabb dolgokra, de egy kicsi kezdem az elhidegülést érezni, viszont más embertől meg olyan erős pozitív visszajelzéseket érzek, amiket a páromtól már hosszú-hosszú ideje nem éreztem..

viszont nagyon érzékeny, és volt már egy öngyilkossági kísérlete az előző kapcsolata után...


Szóval főleg nem csak az én szitumra kérek véleményt, hanem, hogy nálatok ez hogyan zajlott? visszaadtátok csak a gyűrűt vagy.. ?


2014. júl. 14. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
mekkora szopás egy párkapcsolat
2014. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szakítottam az ex vőlegényemmel, mert megcsalt. Amikor pedig kimondtam hogy legyen vége, akkor fel is pofozott..visszaütöttem, veszekedtünk, fenyegetőzött öngyilkossággal is.


A kapcsolatunknak kb az első 3 hónapja volt boldog egyébként...akkor egy érzékeny, kedves, aranyos fiút ismertem meg benne. Az eljegyzés után vált betegesen féltékeny idiótává aki a tulajdonának tartott engem. Mindentől és mindenkitől eltiltott volna, ha hagyom neki. Még szerencse hogy távkapcsolat volt, így nem tudta akadályozni a szabad mozgásteremet.


Annyit mondhatok neked, hogy aki fenyegetőzik, az igazság szerint kb sosem lesz öngyilkos, mert csak így akar érzelmileg zsarolni. Na én ezt nem tűrtem...ezért sem lett volna bűntudatom akkor sem, ha ténylegesen megöli magát. Az az ő egyéni döntése, amihez nekem semmi közöm.


A pasi él és virul azóta is. Igaz nincs senkije 27 éves létére, mert egy csaj se volt képes megmaradni mellette, de azért él.


Én meg boldog házasságban élek évek óta. Ez is piszkálta a csőrét az exnek...de szerencsére békén hagy.

2014. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:

Beszéltél erről vele, hogy úgy érzed, már nem a régi? Lehetséges, hogy helyre lehet hozni, de ehhez kommunikálni kell.

Ha végképp nem működik, akkor veszekedés nélkül zárd le, ha meg elkezd érzelmileg zsarolni, akkor ne hagyd magad.

2014. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A.R. ***** válasza:
Velem szakított a menyasszonyom, 5 hónapja volt már az és valószínűleg bepánikolt és rájött, hogy még szeretne élni ezért lelépett.
2014. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És előtte meddig voltatok együtt? Hogyan fogadtad? és ő hogyan adta elő, mit mondott?
2014. júl. 15. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!