Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek olvassátok el, szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek olvassátok el, szerelmi ügy de légyszi segítsen valaki, hogy mi tévő legyek.18 f?

Figyelt kérdés
Nem rég megiertem egy lányt. Kb 1 hónapja. Azóta tetszik amióta beszéltem vele. Most meg szerettem de úgy érzem ő nem szeret:/ ez azért baj, mert ez már nem az első ilyen alkalom és eléggé levagyok törve evégett:/ igazábol nem is tudom mi tévő legyek. Tudom a szerelem nem minden de jol esne ha úgy érezném h vki a fiújának tudna tekinteni. Ne írjátok hogy tanuljak mert dolgozom. Van valakinek valmi ötlete amivel leköthetem magam vagy valami jót esetleg tudna írni?
2014. júl. 14. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Fizess be egy görög utat egy hétre hivd el az egyik barátodat is és bulizzatok nagyokat.. vagy menjetek el valamerre mo-on belül, mégha csak hétvégére is.
2014. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem sok idom van bulizni se:/
2014. júl. 14. 21:56
 3/5 anonim válasza:
Nehéz az ha Te szeretsz valakit és Ő nem viszonozza! Próbálj Vele beszélni, mondd el Neki hogy tetszik neked és szerelmes vagy belé. Várd meg hogy reagál és ha elküld akkor ne foglalkozz Vele!! Keress egy másik lányt, rengeteg szingli van!! Hidd el nem érdemes szomorkodni! " Ha leesik egy gomb, varrj fel egy újat!"
2014. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jolvan gondolom mar csalodtal te is es tudod hogy ez nem tul konnyu.:/
2014. júl. 14. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
A sport és a vidám zene nekem mindig segít.
2014. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!