Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire igaz az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire igaz az, hogy aki hosszú ideje nem talál párt magának, azt leginkább a saját zárkózottsága/gátlásossága/önbizalomhiánya okozza?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
többségében igen
2014. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
nyilván nem a másik 6000000 ember a hülye akkor... hanem ő
2014. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én 7 éve egyedül vagyok, direkt...szóval én nem is keresgéltem eddig...szóval rám nézve igaz...de amint elkezdtem keresgélni találtam olyat akivel letudnám élni az életem...szóval a saját hibánk ha egyedül vagyunk...persze rá lehet fogni a világra...de attól még bennünk a hiba...


21F

2014. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szinte mindig igaz. Nem mernek lépni, közösségbe járni, félnek az újtol, félnek kiszakadni a jól megszokott kis világukból. Azt várják, hogy életük szerelme egyszer csak bekopogtasson az ajtón és minden tökéletes legyen. Persze ilyenkor jön az, hogy de csúnya vagyok, stb. Miközben rengetek olyan ember van, aki nem kimondottan a jó csaj/pasi kategóriába tartozik, de jó a humora, nyitott, keresi mások társaságát. Éppen ezért boldog és párkapcsolatban él.
2014. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak a saját tapasztalatomból tudom mondani igaz. :(

Értelmes, intelligens, normális életelfogású, kedves férfi vagyok. Szeretek sportolni, úgyhogy a külsőmmel sincsen probléma, arcra se vagyok csúnya. És látom a környezetemben, hogy nálam sokkal "értéktelenebb" emberek is megtalálják a párjukat, a buta embernek is van párja, a bunkó viselkedésűnek is, az elhízott sörhasú férfinek is és még lehetne sorolni. Szóval igen, én tudom magamról hogy gátlásos, önbizalom hiányos vagyok, de sajnos ebből nehéz az embernek magának kitörnie. Mert néha, néha van 1-1 erőtlen ismerkedési kísérletem, de az önbizalom hiány, a magabiztosság hiánya 1000 Km-ről leír szerintem rólam, úgyhogy ezek az ismerkedési kísérletek már a kezdetüknél kudarcra vannak ítélve, mert melyik nőnek jön be egy határozatlan, nem magabiztos férfi? És minden egyes kudarc után, reménytelenebb a következő kísérlet. Szóval összefoglalva a válasz IGEN. Az emberen látszódó zárkózottság, gátlásosság, önbizalom hiány, megsemmisítheti az összes emberi értékét a másik nem szemében.

2014. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy aki a karierrbe temetkezik, elfoglalt életet él annak azert nem sikerül mert nincs ideje. Vagy ronda az illető. Viszont minden embernek szüksége van egy párra.
2015. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!