Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen kapcsolatban (32/f,19/l) szükség szerűen az lesz a végkifejlet hogy a lány feladja a fiatalságát és hozzámegy a pasihoz vagy szakítanak?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet kilátásban más jövője a kapcsolatnak?(kifejtősen)

2014. júl. 15. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Esetleg még a hapsi is fiatalnak akar látszani, így belemegy minden gyerekes dologra amit a 19 éves lány csinál...

de szerintem ez 95%-ban nem hosszúéletű kapcsolat.

2014. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem lehet jövője, ne is hallgassatok másokra!
2014. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
76%, akkor majd te fogod vigasztalni.
2014. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Miert vigasztalnám én? Csak azért mondtam mert tudom hogy mennyi mindent tehet tönkre mások negatív véleménye. Mellesleg ha nem próbálja meg akkor azt bánja ha megpróbálta akkor pedig azt szóval ezen felül nincs veszíteni valója!
2014. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Az esetek többségében egyszeri, vagy többszöri dugás a végkifejlet. Házasság esélye kb. 0,01%.
2014. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet jövője ha mind ketten szeretik egymást és mind két ember komolyan gondolja a kapcsolatot. valószínű hogy a férfi már 32 évesen komoly kapcsolatra vágyik a lány meg ha olyan hogy nem érdekli a buli a szórakozás és egy komoly férfira vágyik már fiatalon és egy biztos kapcsolatot szeretne abszolút van jövője bár a korkülönbség nagy és ez sok dologban kiütközhet...Ez mind két félen múlik mint minden kapcsolat a férfinak számolnia kell azzal hogy a lány fiatal és még sok olyan dologra vágyhat amit eddig nem tett meg a férfi viszont már lehet hogy megállapodna 32 évesen ezzel a lánynak kell számolnia...szóval ez is két emberen múlik mindennek lehet jövője ha akarják...Van olyan lány aki fiatalon szeretne családot és ebben látja a jövőjét a boldogságát nem a szórakozásban és egy idősebb férfi nagyobb biztonságot tud nyújtani neki mint egy fiatalabb az hogy mi lesz a vége mind két félen múlik...
2014. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!