Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működni fog ez a kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működni fog ez a kapcsolat? Félek, hogy elhidegülünk majd egymástól:/ 21/L

Figyelt kérdés
Ő az első barátom, nemsokára 5 hónapja leszünk együtt és ha sikerül egy hónap múlva kimegy külföldre. Tudom, hogy nem lenne annyira messze, hiszen Bécs mellé menne, de mivel nekem még soha nem volt barátom, nem tudom működne-e tovább egy párkapcsolat. Mikor korábban kiment Németországba dolgozni nem volt barátnője. A kapcsolatunk elején már emlegette, hogy lehet majd kimegy, de soha nem beszéltünk róla igazán. Mikor az egyik barátja, akivel együtt dolgozna ajánlotta neki ezt a munkát egyből megbeszélték a részleteket, de engem folyton nyugtatott, hogy ez még nem biztos, ne idegeskedjek. Végül velem nem is beszélt róla, meg, hogy később mi lesz ezzel a kapcsolattal, csak eldöntötte, hogy mindenképp kimegy ha összejön. Mikor felhoztam a témát azt mondta nem tudja a kettőt összeegyeztetni és nem akar kihagyni egy ilyen lehetőséget, ahol sokkal többet kereshetne mint az előző munkahelyén. Jelenleg nincs állandó munkája, szóval biztos elvállalja a külföldit, ha felveszik. Sajnos így is keveset találkozunk( egy héten egyszer max. kétszer) pedig csak 25 km-re lakik. Néha már most is érzem, hogy elhidegül tőlem, mintha nem is tartoznánk össze, hanem ha találkozunk két idegen lennénk, vagy csak ismerősök. Lehet, hogy nem volt még kapcsolatom, de szerintem nem ilyen egy normális párkapcsolat. Sokszor a pénz a probléma, mivel most csak alkalmi munkája van meg a munkanélkülit kapja. Én megértem, hogy most nem tudunk elmenni ide-oda, kocsival nem tud mindig eljönni, de mikor volt munkahelye akkor sem találkoztunk többször és nem igazán mentünk el bármerre. Attól félek, hogy majd Ausztriában találni fog valaki jobbat, bár mindig mondja, hogy soha nem csalna meg, és egyébként is Németországban sem jöttek oda hozzá a lányok. Biztos fog majd bulizni, és attól félek egy idő után a távolság miatt találni fog mást. Akik hasonló helyzetben vannak/voltak ti megbeszéltétek a külföldet egymással? A barátotok/barátnőtök gondolt a kapcsolatotokra mielőtt döntött? Működött köztetek továbbra is a dolog? Mennyire hidegültetek el egymástól?
2014. júl. 15. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak annyit írok (és már most ne haragudj miatta), hogy ha a fiút ENNYIRE érdekled, akkor mennyire szerethet téged? Én megvesznék, és mindent elkövetnék, hogy vigyelem magammal, vagy valahogy visszajussak egy kevéske időre i a páromhoz! Ez a fiú NEM SZERET TÉGED! Ez milyen hozzáállás?
2014. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vigyem*

is*

2014. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a táv kapcsolat nem jó semmilyen szempontból.Tönkre teszi a kapcsolatot egy bizonyos idő után a táv a másik hiánya a magány...Szerintem annyira nem szeret téged ez a fiú mivel nem is beszélte meg veled a dolgot ahogy írtad az lehet h nehezen talál munkát itthon és most ez egy jó lehetőségnek tűnik neki amit nem akar kihagyni de rád nem gondolt úgy tűnik és annyira nem jelentesz neki sokat mivel szó nélkül elvállalta a munkát. Lehet csinálni persze tovább is a kapcsolatot és átmegy távkapcsolatba bár annak nincs sok értelme hogy hónapokig nem találkoztunk nem vagytok együtt nem tudjátok mit csinál a másik és azon kattogsz folyton hogy vajon mit csinál hova megy...Nehéz neked mivel az első barátod gondolom első szerelem...Nekem is volt táv kapcsolatom én 20/l vagyok 8 hónapig csináltuk hogy havonta 2szer-3szor taliztunk de egész nap kapcsolatban voltunk telefonon beszéltünk írkáltunk egész nap nagyon nehéz mert nem voltunk együtt keveset találkoztunk de mivel én is meg ő is szerettük egymást megoldottuk hogy együtt legyünk össze költöztünk de vége lett a kapcsolatnak elég hamar...Én többet nem mennék bele táv kapcsolatba nehéz dolog és több benne a rossz mint a jó...Én azt ajánlom neked próbáld meg elfelejteni mert jobban jársz ha keresel olyat akinek te vagy a legfontosabb dolog az életében és rád is nagy tekintettel van mindenben és aki igazán szeret...Bár ezt neked kell eldöntened mit szeretnél és hogy mennyire szereted saját kárán tanul igazán az ember...
2014. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én páromnak 1-2 év múlva néz ki egy hasonló, kinti élet: több év tanulás. Amint megtudta, elmondta, hogy szeretné, ha vele tartanék, nélkülem nem megy ki. Így már jó előre együtt tudunk úgy szervezni, hogy közös legyen az életünk..

Ha komolyan gondoljátok, úgysem engeditek el egymást - sőt, 1 évet akár távkapcsolatban is ki lehet bírni, van ilyen az ismeretségi körömben, utána összeházasodtak. Viszont ott látták a végét a távolságnak, számolhatták a napokat:)


Minden szervezés kérdése, ha ez a fiú téged akarna, úgy szervezné, hogy együtt maradhassatok.


Én egyébként 21 éves nő vagyok és 2 éve vagyunk együtt.

2014. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3-as, ezek szerint nem akkor szakítottatok, mikor távol voltatok, hanem pont mikor együtt, nem? :D
2014. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen :D mert úgy ismertük meg egymást igazán...rájöttem hogy még sem ő az igazi :D
2014. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!