Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon eltávolodtunk a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon eltávolodtunk a barátnőmmel, hogy szerezzem vissza? (elég hosszú)

Figyelt kérdés

10 éve ismerem a barátnőm (általános 1.osztály óta) másfél éve vagyunk együtt az 14.hónapig nagyon jól megvolzunk éreztük, hogy szerettük egymást,de ő úgy fogalmazott, hogy eltűnt a barátság a kapcsolatunkból igaz hogy mostanában nagyon keveset beszéltünk. Mondjuk úgy, hogy ha facebookon beszéltünk mást nem is nagyon mondtunk mint hogy : szeretlek,hiányzol, jó éjt amikor közösen sétáltunk akkor nem nagyon beszéltünk...elmondtuk mi történt eddig velünk...és ennyi

most pedig belépett 1 3. személy aki 3 évvel idősebb nálam szinte minden téren jobb(gazdagabb,ügyesebb stb..) tanácsokat kérek tőletek, hogy mivel tudnám közelebb hozni magamhoz hogy újra azt a buzgó szerelmet érezzük mind 2en?

egyébként mindkettőnknek ez az 1. komoly kapcsolata.. mind2-en 17 évesek vagyunk.



2014. júl. 15. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Te sem szereted, mert akkor nem hagytad volna, hogy idáig jusson el a dolog. Most, hogy van harmadik, előjön az óvodás-szindróma, hogy addig, míg más nem játszik a játékoddal, addig nem érdekel...
2014. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de én eddig is szerettem....de valahogy nem vettem észre...én ezt arra fogtam hogy mostanában keveset találkoztunk de lehet neked van igazad... de most ez az érzés rettenetes....
2014. júl. 15. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Látod! De azért várjunk meg egy másik válaszolót, hátha az többet tud mondani, vagy más nézetet állít eléd! Én így láttam! Amúgy szerintem jobb, ha szakítotok. Ennek így nem sok értelme van, sajnos!
2014. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
reméljük megoldódik ha pedig nem akkor...
2014. júl. 15. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
...akkor is! ;)
2014. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!