Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az ha egy srác nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ha egy srác nagyon nyomul még az internetes ismerkedés alatt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem baj. Ha nem nyomulna akkor meg az lenne a baj, hogy milyen töketlen.
2014. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Hogyhogy milyen? Gáz, és taszító.
2014. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mire lehet azt mondani hogy ha nyomul? Ha a szexre valahogyan utal akkor az már az?
2014. júl. 15. 17:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam a nyomulás azt jelenti, hogy folyton irkál.
2014. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Magát ajánlja folyton, hogy ő mennyire kihagyhatatlan számodra, és mennyi közös van bennetek, győzköd hogy ne legyél felé bizalmatlan...és ezt megállás nélkül...stb.
2014. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Válaszokat 20 éven felüliek írjanak. Velem ugyanez történt hogy írtam neki hogy mivel idegen a számomra ezért nem bízok benne, még ő volt kiakadva.
2014. júl. 15. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:
..ha nagyon nyomul mindegy milyen téren az idegesít de nagyon!
2014. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ha folyamatosan ír és ha nem válaszolok rögtön, kérdezi mit csináltam, kikkel találkoztam stb

vagyis nem hagy magánéletet, azt várja hogy pár nap beszélgetés után már ő legyen az első

nehogy már magyarázkodnom kelljen ha egy barátnőmmel is beszélek...

ja és naponta többször kérdezi hogy mikor fogunk már találkozni, meg szíveket írogatott

na ebből 4 nap után nagyon elegem lett és még ő volt felháborodva

csak azért tartott eddig, mert az elején még normális volt és fokozatosan kezdett egyre jobban nyomulni

2014. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Peronosz válasza:

Egyszerű, nagyon bejössz neki, és igencsak szeretne megbotozni. Őszintén megmondva, 3-4 nap ismeretség után, ha ennyire betegesen nyomul valaki, akkor az biztosan nem a személyiségedbe szeretett bele. (gondolom láttátok egymást)

Az ilyen egyébként kissé beteges, ha rám hallgatsz, akkor inkább elkerülöd és lekoptatod, mert a későbbiekben bonyodalmakat is okozhat a magánéletedben.

2014. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nyomulas azt jelenti hogy 0-24be irogat ha felkelt egyből jó reggelt üzenetek és mit csinálsz milyen a napod utana egybol hogy milyen volt a napod, ha nem írsz vissza neki mindig akkor meg azt mondja nem beszelgetsz vele és h biztos nem erdekled.


A nagy nyomulas alapvetően annak a jele hogy szerelmes tetszel neki folyamat rad gond és a többi, ezt mindenki eldontheti magának hogy tetszik e neki, én rosszul vagyok tőle.


Volt egy barátom,neki én voltam az első barátnője, nekem nem o volt az első, de folyamatosan nyomult, én már az elején tisztáztam vele hogy nem szeretem ezt de továbbra is csinálta, 3 hónapig voltunk együtt es en szakítottam vele ez miatt, azóta se érti.


Sokan azért nyomulnak mert nem tudják mit kell csinálni és így akarnak a mások kedvében járni, szerintem van az a pont ahol meg kéne érteni hogy ez nem jó és le kéne állni, sajnos sokan szerencsétlenek és nem értik ezt meg.

2022. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!