Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal párnál mikor esedékes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párnál mikor esedékes a lánykérés? 20/L

Figyelt kérdés

Ő 22 lesz én 20 éves vagyok, igen igen nagyon fiatalok vagyunk még, csupán kíváncsiságból teszem fel ezt a kérdést.

Két éve vagyunk együtt, de négy éve ismerjük egymást, nagy a szerelem. Ő dolgozik, én tanulok még.


Egyértelműen együtt tervezzük a jövőnket, beszéltünk már arról, milyen lesz ha egyszer közös házunk lesz, kisbabánk, és persze én, mint nő nagyon szeretek álmodozni..de kicsit még félek is a gondolattól, ebből is adódik, hogy nem vagyok/unk még felkészülve, és tudom, hogy ez még azért korai lenne..úgymond élnünk is kell, dolgozni, hogy legyen pénzünk, munka stb..


Többször mondta már, hogy komolyan tervez velem és én is tudatom vele, hogy nekem az ő a nagy Ő :)


Szerintetek ebben a korban mi lenne az ideális idő a lánykérésre? 23-24? köszönöm előre is a válaszokat..:)


2014. júl. 15. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26-27
2014. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%

Lánykérés? Milyen évszázadot írunk...? Eljegyzésnek hívják nem?


Vagy nálatok még dívik az hogy odajön a legény és eléneklik a "üdv rád és házad népére Te jó szántóvető..."

2014. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

változó

van akik megvárják míg befejeződnek a tanulmányok mindkét félnél.. van aki azt is megvárja, míg összegyűlik egy házravaló, hogy a boldogító igen után ne mindenki az anyjához menjen haza..

de van aki még egyetem alatt megházasodik, mer úgy jó neki:D


26-27 baromi késő, akkor már szerintem értelme sincs:D

2014. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen eljegyzés:D :"D bocsi :D
2014. júl. 15. 18:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Xeno, azt parasztkantátának hívják és semmi köze a lánykéréshez:D
2014. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
jó tehát kinél így kinél úgy :) nem is gondolom én, hogy ez annyira kiszámítható.. de azért 6-7 év kicsit sok szerintem is :D
2014. júl. 15. 18:46
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor, amikor már te is dolgozol és nem ő kell, hogy eltartson, önállóan tudtok közös életet kezdeni.

Bár olyan is van, hogy a férfi eltartja a nőjét, mert el akarja venni... de gondolom normális nő ezt nem akarja.


Én 21 vagyok, 3 éve a párommal, én is álmodozom, mi is közösen tervezünk, de várjuk, hogy meg tudjuk teremteni az együttélés és önállósodás feltételeit.. Úgy nincs értelme a jegyességnek, hogy nem tudtok összeköltözni.. szerintem ez is a felnőttkor egyik szépsége lesz majd, nem érdemes elkapkodni.:)

2014. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#5


"Ím, eljöttünk szép lányodért,

Kit vár a vőlegény.

Szívében, mint száz rózsatő,

Virul a halk remény."


Ez nekem eléggé máshogy jött le anno.

2014. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát igen nem vagyok az a fajta lány én se, hogy várom, hogy eltartson pénzeljen, amúgy jókat mosolygok a kis parasztkantátán :))
2014. júl. 15. 18:49
 10/15 anonim ***** válasza:

amúgy én házasságról írtam, de eljegyzés az más!

eljegyzésből két fajtát látok a környezetemben

az egyik már egyetemi évek alatt eljegyzik egymást, hogy aztán majd valamikor összeházasodjanak

a másik meg hogy amikor már össze akarnak házasodni, akkor eljegyzik egymást és ez csupán arra jó, hogy ezzel kimutassák, hogy "na, fél év múlva összeházasodunk, de mostmár tutira!"

meg van olyan is, hogy egyetemi évek alatt eljegyzik egymást és össze is házasodnak.. de csak két fajtát írtam, szóval ennyi:D


Xeno!

a parasztkantátát Bach írta, vagyis nem népdal, ebből következik, hogy nem csatolható népi szokáshoz, lánykéréshez!

2014. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!