Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A második randin mit szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második randin mit szoktatok csinálni, hogy szokott zajlani?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott már tegezem leküldöm sörért, már mosogat takarit stb
2014. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2. randi? én mindig az 1. kosarat kapok... :D


ez sok mindentől függ :) milyen a kapcsolat, milyen volt az első randi, mi lett a második randi "alap programja" :) de séta beszélgetés...olyat szervezz ahol 100%-osan tudsz figyelni a partnerre! legalábbis szerintem azok a leghatásosabbak :)


21F

2014. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kettesre akkor ne hallgass. Max mondták nekik milyen lehet egy második randi ha még sosem élte meg.
2014. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az esőn sétáltunk,komolyat szeretnénk mind2en, a 2. on ha beülünk vhová meg még sétálunk utána, az jó? ha lesz harmadik,az meg jó,ha kirándulunk egy közeli helyre?
2014. júl. 18. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, nekem tetszene, egyrészt mert szeretek sétálni, másrészt meg mert szeretem az olyan programokat, amiken tudunk egymásra figyelni, és az elején még szerintem annak van értelme, ha sokat beszéltek, hogy minél jobban megismerjétek egymást.
2014. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!