Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Ez csak kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés
Párommal 6 éve élek együtt. Mikor megismertem tudtam és kijelentette hogy házasságellenes a szülei miatt, fáj hogy nem változott meg a véleménye, de a gyerekkérdésre mindig azt mondja, hogy szeretne MAJD, de nem most. 29 éves vagyok ráadásul PCOS-es jelenleg teljesen meddő, nagyon félek hogy kifutok az időből és a végén sosem lehet gyerekem. Úgy tűnik ő ezt nem fogja fel, úgy védekezik mintha esély lenne, hogy teherbe essek. Az összes barátnőm férjhez ment már, gyerekeik vannak, eltávolodtam tőlük, már csak közös barátaink vannak a párommal. Úgy érzem topogok egy helyben egy önző pasival, akinek mosom a szennyesét, akire főzök, takarítok mosogatok. Képes elmenni nélkülem nyaralni külföldre, azzal a címszóval, ha én lemegyek egy hétvégére balatonra a húgával, ő elmegy haverokkal külföldre. Persze azt mondta, neki nincs ideje, se pénze nyaralásra, de úgy látszik csak rám nincs ideje... Amúgy a szex jó vele ennyi idő után is, szeretem is, igaz már nem szerelemből. Félek ha elhagyom, magamra maradok mint a kisujjam, hisz csak közös barátaink vannak. A másik pedig nem biztos hogy találnék magamnak párt, mert elég visszahúzódó lány vagyok. Félek az egyedülléttől. :(
2014. júl. 16. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Arra törekedj, hogy boldog legyél. Ha te babával lennél boldog, akkor vagy beszéld meg vele, vagy hagyd ott, és a kisbaba legyen a cél! Pasiból jöhet száz, de az idő nem fog visszafele ketyegni, és egy önző pasi miatt fogsz kifutni a babatémából!! Megéri?
2014. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!