Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ebből kilábalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ebből kilábalni?

Figyelt kérdés

Anonim fórum, úgyhogy tényleg olyan dolgokat írok le, amit névvel nem mernék.

26 éves férfi vagyok, van egy jó munkám, (úgy néz ki, hogy egy cikk is meg fog jelenni a kutatásomról), hobbim a sport és ez meg is látszik a testalkatomon. A gondom a társkereséssel van. Annak idején, amikor még egy szürke kis diák voltam, és a sportolás sem látszódott rajtam (vékony voltam) hidegen hagytam a lányokat. Ezt kimutatták szóban (randin) és tettekben.


Most már felkeltem egy-két lány érdeklődését (félreértés ne essék, nem lettem Casanova), de valahogy úgy érzem, hogy én már csak olyan sokadik választás vagyok egy langyos párkapcsolathoz, mert esetleg azokban a pasikban csalódtak, akikhez igazi érzelmeket tudtak táplálni. Ilyen kapcsolatra természetesen nincs szükségem. Egyrészt már hozzászoktam az egyedülléthez és egy ilyen langyos semmilyen kapcsolatért nem áldoznám fel a szabadidőmet.


És ezzel egy kicsit ki is ábrándultam a lányokból. (Már pár éve elkezdtem idősebb korosztállyal ismerkedni (35-40), de velük értelemszerűen csak laza (esetleg alkalmi) kapcsolatot lehet kialakítani. Ezt meg már meguntam. Több mint egy éve volt vége az utolsó ilyen kapcsolatomnak, azóta egyedül vagyok.

Igaz azóta nem is próbálkoztam senkinél. Érzem, hogy az egész hátterében a kiábrándultság van.


Légyszives az olyan közhelyeket, hogy mindenki megtalálja az igazit stb. hagyjuk ki, mert ezt nem hiszem el.


Milyen tanácsokat tudtok adni? Vagy ebben a felszínes világban nem érdemes komoly párkapcsolatban gondolkodni?


2014. júl. 16. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is az önbizalmadat fel kéne turbózni egy kicsit. Túl pesszimistán állsz a dologhoz,azért léteznek még rendes nők. Másrészt ha semmit nem teszel azért,hogy legyen egy kapcsolatod,akkor ne várd,hogy a sült galamb a szádba repüljön. El kell járni ismerkedni,szórakozni,és ahhoz,hogy valakit megismerj idő kell.
2014. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez most furán fog hangzani, de lehet, nem veled, meg a testalkatoddal van a baj, hanem a hozzáállásoddal. Nekem az jutott eszembe, amikor olvastalak, hogy valamikor nagyon mellőzve lehettél és ezt kivetíted a lányokra. Amikor lehet, azért nem vagy sikeres náluk, mert érzik, hogy nincs önbizalmad. Hiába mutatod magad magabiztosnak, ha legbelül nem bízol magadban, az nagyon látszik. Nem véletlen, hogy ennyi ideje egyedül vagy, érdemes lenne magaddal foglalkozni egy kicsit.
2014. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

kb. 4-5 évig próbáltam ismerkedni.


Most is eljárogatok és bárkivel szívesen beszélgetek. ismerkedni csak akkor, ha esetleg látom rajta, hogy felkeltettem az érdeklődését. Nyomulásnak nincs értelme.

2014. júl. 16. 21:53
 4/12 A kérdező kommentje:
#2-es: nyilván a folyamatos kikosarazások meglátszódnak a személyiségemen, de nem hinném, hogy csak ezen múlik.
2014. júl. 16. 21:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nyomulásnak nincs értelme, de mire vársz? A lány nyomuljon? Az mégsem rendjén való, te vagy a férfi....szedd össze magad!

Jaa, és a legfőbb bajod, szerintem, te lenézed a nőket, semmire tartod őket!

2014. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk arra várok, hogy ha beszélgetek valakivel akkor lássam rajta, hogy lehet tovább lépni. Ez lejön a mimikából, gesztusokból, témából.


Írtad, hogy lenézem a nőket. Ezt betudom annak, hogy tanácstalan vagy és mindenféleképpen meg szeretnéd indokolni a helyzetet.

2014. júl. 16. 21:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És a nő a te gesztusaidból mit lát? Hogy nem mész közel hozzá? Hogy nem érinted meg? Mik egész pontosan a te gesztusaid? Ha valamit akarsz neked kell lépni.
2014. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mivel voltak már kapcsolataim érettebb korosztályból nyilván nem vagyok analfabéta az ismerkedéshez :)
2014. júl. 16. 22:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor meg ha ilyen tapasztalt vagy, ne itt panaszkodj!

Te tettél fel kérdést, nem értem a reakciódat!

2014. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nem biztos, hogy veled van a baj. Ha normális társat akarsz találni, az nem könnyű egy nőnek sem. A világ tele van idiótákkal. Én is annyi olyan kritikán aluli pasival találkoztam, hogy a második, vagy harmadik találkozó alkalmával menekültem tőlük. Az egyik nőgyűlölő, vagyis lenézi a nőket. A másik alkoholista és csalja a barátnőjét - de legalább beismerte, mert ezzel kezdte. A harmadik meg egy rosszindulatú kis nyominger, akiről messziről lesüt, hogy egyszerűen gonosz. Ezek után mit szóljak? Egyszerűen elment a kedvem attól, hogy ismerkedjek és egy csomó mindenkinek már esélyt sem adok, mert nincs értelme. Eddig 90%-ban az derült ki a velem ismerkedni akaró férfiakról, hogy egyszerűen kritikán aluliak és nem külsőleg, hanem belsőleg. Úgyhogy nyugi, nem vagy egyedül ezzel, baromi nehéz társat találni. Bár lehet, velem van a baj, hogy csupa ilyen férget vonzok magamhoz.
2014. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!