Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek olyat, akinek olyan kapcsolata van, mint Lilynek és Marshallnak az Így jártam anyátokkalból?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez csak egy mese, de az ő kapcsolatuk annyira szép, én ilyet még sose láttam, hogy két ember már több mint 10 éve együtt van, nem is voltak még mással, és ugyanannyira szeretik egymást, mint két gimis hősszerelmes. úgy szeretnék én is egy ilyen kapcsolatot. pl nem bírnak ki egymás nélkül pár napot se, folyton sms-eznek egymásnak mindenről, vannak ilyen aranyos kis szokásaik, a szexuális életük is teljesen rendben van ennyi idő után is meg hasonlók. aki ismeri a sorozatot tudja.
2014. júl. 16. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem ilyen volt 4 évig..aztán + 2 év után ezek a dolgok elmúltak a részéről és elhagyott, pedig azt hittem,hogy örökké fog tartani :)
2014. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is olyan kapcsolatot szeretnék, mint az övéké. És persze olyan barátokat! :)

Csak látásból, de ismerek egy párt a sulimból, akik a középiskola elején jöttek össze, és már 5 éve együtt vannak, nagyon harmonikusnak tűnik a kapcsolatuk. :)

2014. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!