Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30as pasik ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30as pasik ti összejönnétek egy nálatok jóval fiatalabb gimnazista lánnyal ha minden stimmelne az életritmison kívül?

Figyelt kérdés

ha igen miért , ha nem miért nem?

kort írjatok légyszíves


2014. júl. 16. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
nagyon ketsegbeesett vagy luzer kell legyen az ilyen pasi
2014. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Bár nem vagyok harmincas, de simán összejönnék mert nagyon tetszenek. Degradáló véleményeket nem kérek, úgy gondolom a szerelem nincs plusz/mínusz korkülönbséghez kötve.

Ja és 27 vagyok (szép lassan 30-as) :(

2014. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
A millió-egy házas gyökérből ítélve akik az egyetemista bulikon tömik a tiniket szerintem jó esélyeid vannak.
2014. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen,a fiatal csajokat szeretem,Írhatsz ! :)
2014. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
hát van olyan akivel igen de csak ha jól néz ki és tényleg olyan értelmi szinten van ami ehhez kell :)
2014. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Én mindig is gáznak tartottam ha egy ilyen idős férfi gimnazista lánnyal kezd (pontosan amit írtál amiatt is..kicsit ha bele gondolsz..neked még nem kell lehorgonyozni meg stb) A férfi meg tudjon megszerezni és megtartani egy érett gondolkodású NŐT, nem kislányt..:)Bocsi nem a rossz értelembe értettem a kislányt, de gimnazistaként még annak kéne lenned jobb esetben :)
2014. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
85%
En 30 eves voltam mikor osszejottem a mostani feleseggemmel aki akkor 16 eves volt azota eltelt 7( lassan 8) ev, es meg mindig egyutt vagyunk es nagyon boldogok is vagyunk!! Sokan eliteltek emiatt de nem banom a dontesemet.
2014. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Elsőre a válaszom: nem. De ha tényleg nagyon összepasszolunk és látszik, hogy teljesen egymásnak vagyunk teremtve, miért ne? De ez nem egyből derül ki. De azért megvárnám mindenképpen, míg a gimnáziumot elvégzi.
2014. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gimnazistával nem... Ha 18 elmúlt, és éretten gondolkodik, beleszeretek, akkor már nem látok akadályt.
2014. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem.


A valóban érett lany ritka és ők még csak lanyok nem pedig NŐK.

2014. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!