Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket volt hogy zavart hogy csak a szexre tudtok gondolni miközben a barátnőtökkel vagytok?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és van egy nagyon szép 17 éves barátnőm. Mindketten nagyon szeretjük egymást, és nagyon jól érezzük együtt magunkat, de mostanában azt veszem észre hogy amikor találkozunk és együtt vagyunk, állandóan csak a szexre gondolok még akkor is amikor nem lenne kedvem hozzá. Szóval szeretnék vele tök jókat elbeszélgetni, meghallgatni amiket mesél, de szinte nem tudok rá figyelni hogy miket mond mert mindig "máson" jár az agyam, és csak bólogatok. Srácok, veletek ez hogy szokott lenni? Nem érzitek emiatt néha szarul magatokat?
2014. júl. 16. 22:24
 1/6 anonim válasza:

Ha kívánod őt, akkor mondd meg, hogy megdugod itt és most, nem bírod tovább. Szex után meg jó beszélgetni, biztosan megérti.

Én lány vagyok, remélem nem baj, hogy én is válaszoltam. 19/L

2014. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja azt lefelejtettem, még nem feküdtünk le és nem akarom elsietni vele, mert hosszú távra tervezek. Petting, simogatás az mindig szokott lenni ha olyan helyen vagyunk, de nem akarom hogy siettetve érezze magát. (még szüzek vagyunk). Nem baj hogy lány vagy, köszi hogy válaszoltál :D
2014. júl. 16. 22:37
 3/6 anonim válasza:
igaza van az elsőnek :)
2014. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha annyira az jár a fejedben . akkor beszéljetek arról , ( ha eddig nem beszéltetek) hidd el ő sem szent , általában a lányok még jobban és többször gondolnak szexre..
2014. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, én tudtam és tudok a mai napig másra is gondolni.
2014. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

engem az zavart, hogy az én párom nem akart velem szexelni. jobban örültem volna, hogyha csak a szexre tud gondolni, minthogy hetekig nincs kedve hozzá és hiába könyörgök nem du g meg. pedig nem vagyok csúnya és az ágyban sem vagyok rossz.

18/L

2014. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!