Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friend zone-ból ki lehet kerülni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 9 éve ismerek. Az utóbbi időben (1 évben) rengeteg mindent meg beszéltünk, kiveséztünk, egymás dolgait tudjuk. Úgy érzem nem olyan barátok vagyunk mint voltunk mondjuk 8 évig. Közelebb kerültünk egymáshoz. Amikor talizunk vagy elköszönünk megöleljük egymást (ezt ő alkalmazta először). És az utóbbi 2 hétben minden másnap szinte találkoztunk gépet csináltam neki, ő egyik nap eljött palacsintát sütött, ma például kókuszgolyót. És mikor csinál ilyen sütit akkor mindig "ellenkezek" vele nem csinálok semmit (egy 5 percig aztán segítek neki) addig ő fenyegetőzik fakanállal. Ma kókuszgolyót gyúrta össze és én körszakállat akarok, és ő kókuszgolyó adalékkal kikente körbe az arcom, mintha körszakállam lenne. Meg mikor a kezéről nyalta le a kókuszos masszát akkor én a szemébe néztem mélyen aztán lenyalta az ujját, majd utána elforditta a fejét majd vissza és mosolygott, majd mondta ne nézzem már és elfordult. Múltkor Fifáztunk egymás ellen, bár hagytam nyerni. Ágyba ültünk, laptoppon fifáztunk és féloldalasan rám támaszkodott , meg mikor a gépét csináltam akkor meg a vállamra tette a fejét, átkulcsolta a nyakamat.

Most nem azt mondom, hogy bejövök neki, meg, hogy szeret, de én úgy látom, hogy kicsit "közel" kerültünk egymáshoz. Mert semelyik lány ismerősömmel nem vagyok így, semelyik nem ölelget,nem dől rám.

Nem vagyok bele fülig szerelmes de eltudnék vele képzelni egy kapcsolatot, viszont nem akarom elrontani a jó barátságunkat.


2014. júl. 16. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

ha magyarul

írod mert magyar vagy nem????

2014. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet mert a barátzóna az egy ilyen képzeletbeli kispad amiről egész addig nem mehetsz sehova amíg magadat vonzóvá nem teszed vagy meg nem unod hogy jutalom nélkül jársz a kedvébe valakinek.
2014. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült egyszer, pedig nem akartam. Jó nagy balhé lett belőle...
2014. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!