Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a titka a hosszú párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka a hosszú párkapcsolatnak? Mit tegyek hogy sokáig legyen velem, aki szeret és akit én is szeretek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy 19 éves fiú vagyok. 16 évesen volt először barátnőm, akivel 1,5 hónapig jártunk. Elképesztően szerelmes voltam belé, és nagyon szerettem. Azt hittem hogy ő is szeretett, tök jól megvoltunk, aztán a kapcsolatunk utolsó hetében kezdett nagyon közömbös lenni, majd végül szakított velem. Nagyon őszinte volt, és elmondta hogy ő nem tudott engem annyira megszeretni, mint ahogy én őt. Nagyjából két évig (mostanáig) tartott míg teljesen elengedtem.

Most összejöttem egy másik csodálatos lánnyal, akit hasonlóan nagyon szeretek, de most tudom hogy ő is nagyon szeret engem, amit nem csak onnan tudok hogy mondja, hanem valóban érzem, hogy így van. Először nehezen fogadtam el hogy szeret, az előző lány után sokáig úgy gondoltam/éreztem engem senki nem fog tudni majd megszeretni, hiszen abban a kapcsolatban mindent beleadtam amit csak tudtam.

Régóta egy hosszan tartó kapcsolatra vágyom egy szerető lánnyal, aki őszinte hozzám, és jól érezzük együtt magunkat. Most hogy megkaptam, nagyon félek, hogy elveszítem, és hogy vége lesz mint az előzőnek. Emiatt sokat szorongok, mikor együtt vagyunk is sokat eszembe jut, hogy milyen szörnyű lesz ha egyszer vége lesz, és hogy még egyszer át kell élnem azt a borzasztó szerelmi bánatot, ami az első szakítás után ért. Ez normális? Hogyan tudnék túllépni ezen, hogy tudnék megszabadulni ettől? Mivel lehet megtartani valakit akit szeretünk? Hogyan tudnám sokáig fenn tartani a vonzalmat kettőnk között?

19/f


2014. júl. 16. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszinteség, feltétel nélküli szeretet.
2014. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Éreztesd vele hogy csak ö szamit neked és senki más. Szervezzetek nagyon sok közös programot,de a hosszu kapcsolathoz kell még szerintem :

-megfelelő kommunikáció

-tolerancia

-hordozd a tenyereden :D

és az sem árt ha szexuális életetek is rendben van :)

2014. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Másfél hónap.... nagyon aranyos vagy :))) Az iszonyatosan kevés, gyakorlatilag az ismerkedés része..

Akkor aggódj, ha 1, vagy több év szerelem után rúg ki valaki szinte ok nélkül..


Egyébként szerintem semmi gond nincs veled, egyszerűen csak még nem találtad meg a megfelelő lányt. Az egyetlen jótanácsom: TÜRELEM.

Van, aki 18 évesen megtalálja az igazit, van, aki meg csak 30 évesen. Ne görcsölj ezen!

2014. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj, ha így szorongasz, és ráparázol akkor nem sokáig, ne a kapcsolat végén merengj,élvezd ki minden percét...

Ha nem ragaszkodsz görcsösen nem akarsz minden áron mindent megtenni, akkor sokáig boldogok lehettek..

Megszabadulni? Úgy tudnál ettől ha nem csak a kapcsolattól várnád a nagy megoldást az életedben, tarts a céljaid felé is, ha összhangban vagy nem lesz baj... :)

2014. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!