Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez erkölcsi dolog, vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erkölcsi dolog, vagy miért van ez így?

Figyelt kérdés

Szóval... párkapcsolat. Miért van az, hogy sokan azt mondják, hogy várni kell pár hónapot, mielőtt lefekszünk a partnerünkkel. Erkölcsi dolog? És ha valaki két hét után úgy érzi, hogy annyira egymásra vannak hangolódva, vonzzák egymást, mint a mágnes, és ő már pedig le akar vele feküdni, akkor már rögtön r****c?

Jó, ezzel pont ellentétesek az egy éjszakás kalandok... de most pl. komoly kapcsolatról beszélünk. Két hét után, azt érzem, hogy szeretkezni akarok a párommal. Miért ne tehetném meg? Szerintem nem idő függő az, hogy mikor gerjedünk egymásra.

Remélem érthető amúgy a kérdés. Nem szeretnék ócsárló válaszokat kapni. Tudom azt is, hogy egyéni döntés és szabad ország, csak mégis... érdekelnek a vélemények.



2014. júl. 16. 23:19
 1/8 anonim válasza:
Nyugodtan tedd meg, és ne érdekeljen, hogy mások mit mondanak... Ha tényleg szereted őt. Másnak meg nem kell tudnia róla.
2014. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan azért várnak még, mert hát azért 1-2 hét alatt nem ismered annyira ki a párodat. Vagy mert nem szeretnék, hogy miután megtörtént otthagynák. Ezzel ki lehet szűrni, hogy csak arra kellesz neki vagy képes rád várni, mert szeret. Én így gondolom:)
2014. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megfelelésből várni, hogy mások mit gondolnak szerintem beteg dolog. A kapcsolatod akkor mindig mások véleménye alapján fogod alakítani?
2014. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Mert a pár hónap egy jó módszer arra hogy kiszűrje az ember azokat a ribiket akik komoly kapcsolatnak hívják az aktuális kant aki tölti őket.


Betartanod meg nem muszáj, de ez olyan dolog mint a szerviz az autóknál, megcsinálhatod azt is később is meg te magad, de ha szervizbe viszed pontosan többet ér, nő esetében örül a nagy Ő annak nagyon ha tudhatja a párjáról hogy még csak fedve se volt egy ringyó.

(aki pirosujjazik annak molesztálom az apját)

2014. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ma nincs kedvem írni, de a #2-el értek egyet, két hét az még semmi, oda több idő kell.
2014. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nincs senkim most, csak érdekelt. :D köszi a gyors válaszokat! :)
2014. júl. 16. 23:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Abszolút a magánügye mindenkinek, de komolyan mondom... van, akinek így tökéletes, van, akinek úgy.


Az én személyes véleményem és tapasztalatom annyi, hogy ha két ember igazán örömet akar szerezni egymásnak, akkor jó, ha már eléggé ismerik és szeretik egymást ahhoz, hogy az első alkalom köztük is tökéletes legyen :)


Én eddig csak egyetlen férfival voltam, s mivel a szüzességem elvesztéséről volt szó, fél évet vártunk (nem mindennel, csak AZZAL)... Nem tervezem, hogy a kapcsolatunknak vége szakad, viszont nekem ez így volt jó.


22/N

2014. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 2-es válaszolónak igaza van...

Kicsit teperjen érted, hogy valóban téged akar vagy csak dömöckölni akar.. :DD

Menjetek mindenhova, sok programra, össze vissza, akkor nem annyira nehéz ellenállni a másiknak, mintha egy dvd-mögött kucorodtok...

Dolgozzon meg érted...

2014. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!