Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális 16F?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális 16F? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnöm 15 éves fél éve együtt vagyunk nem.volt semmi gond szeretet elhivtam ma moziba irta nem ér rá irtam neki pénteken irta oké ma haverokkal elmentem focizni akkor vettem észre parkban egy másik pasival csókolozik oda mentem szétakartam.öket szakitani barátnöm rám kiabált takarodjak arébb is lökköt megsértödnem:(( Szerintetek normális?
2014. júl. 16. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
És még a barátnődnek nevezed?
2014. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először azt olvastam, 15 év és fél éve együtt vagyunk. Hát mondom 16F, az okéé :D
2014. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megalazott egy semmitero,szerinted normalis? Tobbet ne allj vele szoba keruld el... es undorito a ilyen... sajnallak.
2014. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezek után nemis érdekel
2014. júl. 16. 23:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó kis barátnő, ha szeretőt tart. Sajnos nem a legjobb lányt választottad. Viszont a becsületed ne veszítsd el!
2014. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Normalis? Haver egybol szakitani kellett volna! Sajnallak azert.


:/ nem lehetett kellemes erzes ..

2014. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezaz nem járok .arra hogy tudtam volna meg fuu ugy ki akadtam
2014. júl. 16. 23:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Szeretnél beszélgetni..?;)

Írj, L:)

2014. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!