Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahogy össze jöhetnék vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy össze jöhetnék vele újra? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Na szóval a lényeg az lenne hogy volt nemrégiben egy barátom akivel nagyon szerettük egymást,mindig kedves vagy aranyos üzeneteket irt nekem és ezeket en is mindig viszonoztam neki.Aztan az iskolában volt egy két hetes szünet és nem láttuk egymást ezalatt az idő alatt,csak beszélgetni tudtunk.Aztan suli kezdésnel beteg lett úgyhogy újabb egy hétig nem láthattam. Aztán elkezdett furcsa lenni,nem irt meg semmi és miután iskolába jött utána a hét első napján szakított velem.Megkerdeztem az okát és azt válaszolta hogy o most csak a barátaival szeretne lenni,hogy nem vágyik most kapcsolatra és hogy őt mar zavarja a kor különbség(en voltam az idősebb). Nagyon ki voltam akadva hetekig és ami meg rosszabbul esett tőle az az volt hogy tudtam hogy a barátai nem kedvelnek engem (csak azért mert amikor együtt voltunk velem töltött több időt) és ezért most o a barátaival együtt nagyon bunkón viselkednek velem.Van egy lány aki szinten nem kedvel azért mert össze jöttem ezzel a fiúval (mert neki is tetszett, és állandóan szét akart szedni minket)és ez a lány meg a barátom régen joba voltak (csak amikor jártunk megszakította ezzel a lánnyal a kapcsolatot mert tudta hogy nem kedveljük egymást) és most megint joba vannak, viszont szerintem nem fognak össze jönni mert a lány sokkal magasabb nála és meg van egy pár ok. A lényeg az az hogy most a barátom,a haverjai és ez a lány nagyon bunkók velem ráadásul a barátom fbrol is kitörölt nemrég ami nagyon rosszul esett. Az a baj hogy sajnos akármennyire is próbálom nem tudom elfelejteni ot és reménykedem hogy egyszer meg lehet valami vele.Szerintetek ez lehetséges hogy meg egyszer össze fogunk jönni (akar évek múlva is) vagy hagyjam az egészet?'Normalis válaszokat szeretnek kérni és a helyesírási hibákért bocsánat csak telefonról vagyok. A válaszokat előre is köszönöm szépen.:)
2014. júl. 17. 00:25
 1/2 anonim válasza:
Nagyon sajnálom, hogy igy alakult de ha rám hallgatsz, békén hagyod őt. Nekem is volt egy barátom, aki mély nyomot hagyott bennem és a mai napig is gondolok rá, de muszáj elfelejtened. Másra kell gondolnod, akár milyen nehéz is.. Ő más utat választott. Sajnos ilyen az élet, azt szeretjük akit nem kéne :(
2014. júl. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!