Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek szakítás után?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és most szakítottunk a párommal. De előtte nem volt kapcsolatom. 4 évig voltunk együtt, és tudom hogy jobb lesz így, mert már nem ment, nem ezzel van baj. Csak a 4 év alatt, minden róla szólt. És most mindenben őt látom, mindenről ő jut eszembe, amellett hogy persze hiányzik is. És azt sem tudom megoldani, hogy mászkáljak a barátokkal, mert nem nagyon vannak. Nem járok bulizni, nem nagyon szoktam kimozdulni. Csak azt nem tudom, hogy tudnám azt elérni, hogy ne mindenről ő jusson az eszembe. Mint mondtam nem volt még kapcsolatom előtte, nem tudom mit tegyek. Hogy lehet ezt átvészelni? Még csak most szakítottunk, és szinte fel sem fogom mi van... És félek a későbbi időktől, mikor majd tényleg elkezd annyira hiányozni hogy nincs itt, nem ölel meg, nem érzem az illatát.
2014. júl. 17. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szívesen elfelejtetném veled :)

21/F

2014. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szabad tudni, hogy hogy jutottatok idáig, miért szakítottatok?

Ha te ennyire vágysz rá, még is csak szeretheted. Le kéne ülni, és megbeszélni.

2014. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretem hát. És ő is engem. Csak már nem tudtuk megbeszélni. Úgy volt hogy augusztusban összeköltözünk. Már meg van a ház... Csak nem volt már jó. El múlt a rózsaszín köd, és jöttek a gondok. Én mindent megláttam, mindenért szóltam, bármit csinált, semmi nem volt jó nekem így vissza tekintve igaza volt, tényleg így volt). És ebből lett elege. Nekem pedig abból hogy azok a dolgok amikért szóltam neki, nem tettek boldoggá. Nem lehettem rá büszke például. Szeretem nagyon, és nagyon jó vele, és hiányzik, de nem volt jó.
2014. júl. 17. 09:59
 4/6 A kérdező kommentje:
És mert nem éreztem, hogy annyira szeret, mint én őt. Nem tett meg annyit, nem járt a kedvemben. Tudom hogy hülyén hangzik, és talán túl nagy vágy, de én látok olyan kapcsolatot magam körül, ahol a férfi lesi minden kívánságát a nőnek. Vagy ilyen nincs?
2014. júl. 17. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor neked rabszolga kell, nem barát.
2014. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő. Köszönöm szépen, de biztos nagyon bele látsz az életembe. Nem szeretném ecsetelni mik voltak, de igénytelen volt, gyerekes és anyu pici fia... És ezt bonthatnám tovább. Szóval jó így. Csak azért 4 év az 4 év... És szerettem...És ezért rossz most. És mint mondtam, első szerelem...
2014. júl. 17. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!