Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások azt mondják, hogy hagyjam ott, Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátommal ma 5hónapja vagyunk együtt, de őt nem nagyon hatják meg ezek a dolgok. Nyári szünetben eddig 2x találkoztunk, akkor is én szerveztem az egészet. Minden nap a barátaival van, focizik, és eddz, velem pedig nem foglalkozik.
2014. júl. 17. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem is kapcsolat, szoval szakitani sem tudsz vele. Egyszeruen hagyd a fenebe, ne keresd.
2014. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
még csak 2szer taliztatok .. hány évesek vagytok??? hát sztem akkor te sem hatod meg igazán..
2014. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

beszéljétek meg a dolgot, mert lehet ő nem is veszi ezt észre...


ha ennyire nem foglalkozik veled inkább hagyd el...keress olyat aki tisztel, szeret, megbecsül, fontos vagyok neki, hiányol, keres, figyel rád és törődik veled!


vagy még megpróbálhatod a "szeretet nyelvét beszélni", hátha észbe kap...


rajtad áll minden, dönts a boldogságod érdekében :)


21F

2014. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
13Évesek vagyunk...:)
2014. júl. 17. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:

mi fiúk későn érők vagyunk :) 13 évesen nem nagyon számít van e barátnőnk vagy sem :) még gyerekek vagyunk :) ti korábban értek, titeket jobban izgat a dolog...tisztelet a kivételnek :)


21F

2014. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, te is legyél a barátaiddal és akkor nem fogsz ezen kattogni!
2014. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!