Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik. Milyen egy (számotokra)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik. Milyen egy (számotokra) buta nő?

Figyelt kérdés
Aki csendes? Aki nem tud értelmesen hozzászólni egy témához? Akinek a buli az élete? Ilyesmire gondoltam.
2014. júl. 17. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
akiről süt le a hozzá nemértés akármiről is legyen szó
2014. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Aki buta.
2014. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
aki ilyen kérdést tesz fel: D
2014. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha csendes valaki miért lenne buta?:DDD.
2014. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor a némák sík hülyék??? :DD
2014. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
például te, mert megkérdezted, ami nyilvánvaló.
2014. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Van a nagyszájú buta és a csendes buta is.

A csendes buta sokkal rosszabb, nem lehet tudni, mi jár a fejében, olyan kb. mint a veszett róka, aránytalanul szelíd és ok nélkül támad.

A hangos buta szerintem jobb, általában kimondja, amit gondol, rövid távon lehet vele szórakozni. Ha pesszimista és hangos buta, akkor elviselhetetlen, de ha ilyen naiv, gyerekes, Kelly Bundy-szerű, és alapvetően kedves és jóindulatú, akkor szerintem rengeteg férfinál semmiféle hátrányban sincs.

2014. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Klasszikus példáim közül egy: aki azért nem tudja végignézni a harcosok klubját, mert nem érti, hogy hogy képes valaki egy olyan házban élni és lefeküdni egy olyan nővel. Aki látta a filmet, az érti, aki nem, az meg sürgősen nézze meg.
2014. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha nem tud hozzászólni egy témához.

Pl.: én imádok olvasni a háborús technológiákról, főleg a II. világháborúval bezárólag. Nem várhatom el, hogy egy lányt ez érdekeljen.


A bulis élet sem jelenti az, hogy valaki buta.


Nem tudok konkrétumot mondani valahogy. Ha egy két dolgot még nemtud, az nem baj, de volt olyan ismerős csaj, aki megkérdezte, hogy ki volt az a Diana hercegnő, meg hasonlók. De ismétlem, hogy attól, hogy pár dolgot nem tud az nem baj ( pl. nem kell ismerni Diana hercegnőpt), DE akit fentebb írtam az tényleg kiakasztó kérdéseket tudott feltenni...Meg nyávogott fu az bosszantó.

2014. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mint Patrik a Spongya Bobból...mondjuk spongyabob se egy észkombájn :D


21F

2014. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!