Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja velem ezt velem a barátom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal csináltam egy hülyeséget megcsaltam.Ő megbocsájtotta.De azóta állandóan ellenőrizget követi minden léptem tudni akarja akárhová megyek.Nem értem miért csinálja ezt velem.
2014. júl. 17. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
mert megcsaltad. de azzal, h ellenőrizget, semmi sem lesz jobb.
2014. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy nem űzött el a háztól!

Bizonyíts, és talán lenyugszik..

Én nő vagyok, és nekem nem lenne gusztusom olyanhoz aki megcsalt, nálatok más a szitu, húzd meg magad, és teperj..

2014. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre azt szokták mondani, hogy a bizalom olyan mint a gyufa, csak egyszer lehet felhasználni.
2014. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akarja hogy ez ujra megtörténjen , szerintem ezzel akarja éreztetni hogy foglalkoziik veled.
2014. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne csodálkozz, bár én nem is tudnék benned többé megbízni így a szakítás kézenfekvőbb lenne.
2014. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért mert bizalmatlan veled szemben, bármennyire is "megbocsátott". Ez jobb nem lesz, benne mindig ott lesz az ami történt.....egy kapcsolat alapja a feltétlen bizalom, ha az nincs, az egésznek semmi értelme, majd ti is rájösztök :)
2014. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kamu
2014. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert megcsaltad és ez piszok rossz érzés tud ám lenni. Már az is csoda hogy megbocsátot, és azért tette ezt mert ő ennyire szeret és nem akar elveszíteni. És azért ellenőrizget így mert ezzel elvesztetted a bizalmát és nem akarja hogy ez még egyszer előforduljon mert ő szeret téged te viszont a megcsalással jogosan kelted fel benne a gyanút hogy te nem szereted őt és ez piszok rossz dolog tud ám lenni.


Ne bántsd a barátodat ezzel, ha szereted akkor újra el kell nyerned a bizalmát és ez nem lesz könnyű, de rátok férne egy kis elbeszélgetés hogy akkor rendezzétek le ezt a kapcsolatot úgy hogy mindenkinek jó legyen.


Én a mai napig nem tudom megbocsátani a barátnőmnek hogy megcsalt, szakítottam is vele, bár szeretem még mindig, nagyon nagy szerelem volt, és hiába sírtam el magam amikor szakítottam vele és hiába éreztem magam hónapokig rosszul, nem volt könnyű döntés.

2014. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 8-as-nak nagyon igaza van és adja az ég, hogy minél kevesebb embernek kelljen ezt megélni...
2014. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már nem bízik benned, szerintem jobb lesz, ha elválnak az útjaitok. Ha nagyon vágysz arra, hogy az aktuális partnered mellett másokkal is szeretkezz, akkor keress egy olyan férfit, aki engedi ezt neked.
2014. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!