Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket hazakísér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket hazakísér este a barátotok? Fiúk ti hogy álltok ehhez?

Figyelt kérdés

Az előző barátom és a mostani is azt vallja- ami szerintem felháborító- hogy "annyi lány mászkál este különben sem lesz 500 m-en semmi bajod...


Tegnap összevesztem a barátommal hajnalban, hazamentem egyedül és fel se hívott, nem is küldött sms-t sem hogy hazaértem-e épségben...


Szerintem egy nagy összeveszésnél sem veszik el az aggodalom ,nem?



Vagy én vagyok ennyire régimódi?


21/L



2014. júl. 17. 11:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
engem hazavisz :) még jó h nem hagy egyedül császkálni éjjel..
2014. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
kérdés, hogy min vesztetek össze. de alapjáraton illik hazakísérni
2014. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

alap, hogy hazakísér, ha nem is végig, de azért addig, amíg biztonságba nem tud valamennyire.

a volt barátom egy bunkó f.asz volt, de hazakísérni mindig hazakísért, ezzel nem volt probléma...

2014. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hazáig nem kísér (az tény h messze lakik de legalább értékelném ha nem lenne ilyen véleménnyel az egészről)

"500 méteren nem lesz semmi bajod meg ne kezdd már a fszágot hogy majd megtámadnak nem foghatja mindig mindenki a kezed nem mindig tudok ottlenni melletted tanuld már meg" kaptam válaszul

2014. júl. 17. 11:24
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
én ez a kijelentés után nem beszélnék vele...
2014. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
de ez hülyeség ám. most nem őt védem csak a józan észből indulok ki. mindig tényleg nem lehet ott melletted valaki meg hát ne tegyünk úgy mintha 5 éves lennél. ez ilyen provokálás feeling.
2014. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A hazakísérésbe ott van az, hogy elbúcsúzol tőle és megcsókolgatod.. meg persze az aggodalom is ha pl este van.
2014. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

én napszaktól függetlenül hazakísérném...akivel nem rég találkoztam, csak barátok lettünk nincs köztünk több...de úgy gondolom őt is illik haza kísérnem...ő "erőszakoskodott", hogy nem kell, szóval inkább ne erőszakoskodtam vele, de ha engedi inkább hazakísérem...és miután hazaért (mármint miután nem engedte, hogy hazakísérjem), írt is, hogy nincs semmi baja...de nekem akkor is rossz érzés volt kicsit, hogy nem kísértem haza, olyan "csalódtam magamban" érzés...


21F

2014. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

En mindig hazakiserem. Egyreszt igy tovabb vagyunk egyutt, masreszt tudunk meg kicsit andalogni, harmadreszt pedig a hosszu bucsucsokok az ajtajanal...


20F

2014. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
nem várom el hogy kísérgessenek, hiszen tényleg nem lesz bajom, de nagyon örülök ha mégis hazakísér
2014. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!