Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lenne a vége? Ennyi volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a vége? Ennyi volt? (hosszú)

Figyelt kérdés

5 évet voltunk együtt a barátommal. Most akartunk összeköltözni albérletbe, de előtte rendbe kellett volna tenni a lakást. Nagyon lepra volt az egész, mert már évek óta nem lakott ott senki (el tudjátok képzelni mekkora kosz lehetett ott), de mi úgy voltunk vele, hogy kipingáljuk és jó lesz. Az ablakoknál mm-es kosz, halott bogármaradványok voltak, por mindenhol, a konyhában csupa zsír volt minden, 1 óráig sikáltam domestossal meg zsíroldóval a retket, én porszívóztam, felmostam, a csempéket én törölgettem, a wc-t is én nyaltam körbe, ahogy a kádat is én súroltam ki, stb. Segítettem festeni is, a kapcsolókat felszerelni, hogy haladjunk. Ma fúrtuk fel a zuhanyrózsatartót, abban is segítettem, adogattam annak a köcsögnek a fúrógépet, meg mindent. Aztán leültem egy kicsit, egyébként sem úgy voltam öltözve, meg úgy volt hogy csak felfúrni lesz idő meg levisszük a lomokat a kukába. Erre felháborodik, hogy én nem csinálok semmit, én nem segítek semmit, hogy haladjunk, csak meresztem. Elmondtam neki ezeket, amiket fentebb írtam, erre azt mondja hogy "az lehet, de MA nem csináltál semmit, miért nem csináltad meg ezt meg azt meg amazt". Erre nagyon mérges lettem és azt mondtam, hogy oké akkor mostmár tényleg nem csinálok semmit, aztán meglátjuk, hogy azt hogy tetszik. Ezen még jobban összevesztünk, már a tőle kapott gyűrűmet is hozzávágtam, mert amúgy is paprikás volt közöttünk a hangulat, mert tegnap összevesztünk, hogy neki mindent szabad, de az én nevem kuss. Ezután szakított és elküldött. Én elmentem levegőzni, majd visszamentem, hogy hátha már lenyugodott és meg tudjuk beszélni. Láttam rajta, hogy nagyon küzd a sírás ellen, de ismét elküldött, hogy takarodjak el az életéből. Jó, elmentem, sértettségemben azt mondtam, hogy akkor ha ez komoly, akkor legyen is komoly, ne hívogasson 2 óra múlva, ahogy szokta.

Utána ő még telefonált anyáméknak, hogy azért szakított, mert nem csinálok semmit, nem segítek semmit, mire oltára nagy balhé lett itthon, el lettem mondva mindennek.


Neki tényleg csak ennyit jelentett 5 év? Egy ilyen kis hülyeségből ekkora cirkuszt kellett csinálni?


23/N


2014. júl. 17. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéljétek meg! :)

Öt év az öt év :) Üljetek le egy asztalhoz és mondd el , hogy téged ez bánt és szeretnéd , ha tisztelnétek és becsülnétek egymást.

Szerintem rendbe hozható. Gondolom az öt év alatt voltak problémáitok , amiket megbeszéltetek. :)

Kívánom , hogy minden rendben menjen.


F/18

2014. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamelyikőtöknek engednie kell az egójából. Ha ez nem megy, akkor az egy pokoli házasságot is előre vetíthet. 24/F
2014. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Máskor is szokott így picsogni a barátod? Mert ha csak most fordult elő ilyen akkor lehet hogy valami baja van aztán rajtad csattant az ostor.

De ha kibékültök azért magyarázd el neki hogy nem igazán férfias dolog ilyet csinálni.

25/F

2014. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az meg milyen gyava huzas, hogy gyorsan felhivja a szuleidet es bemocskol? De meg a mocskolasanak alapja sincs, hisz segitettel neki mindenben. :(
2014. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!