Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki párkapcsolatban él, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki párkapcsolatban él, az boldog is? Mert én nem vagyok az hiába vagyok szerelmes.

Figyelt kérdés
Van olyan aki nem érzi jól magát a párkapcsolatban de mégis kitart? Vagy ilyenkor inkább szakítani kell?
2014. júl. 17. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
rendbe kell hozni a kapcsolatot...
2014. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy jó párkapcsolat azért JÓ, mert boldogok vagyunk! Nem?

Ha nem vagy boldog tegyél ellen! Nem feltétlenül szakításra gondolok!

2014. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én általában boldog vagyok mellette, igen :) Időnként mikor van egy kis durca, akkor nincs olyan jó kedvem, de ez csak nagyon rövid ideig tart, és békülés után még jobb minden.
2014. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!