Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi az, ami a legkiábránd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az, ami a legkiábrándítóbb a nők viselkedésében egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mik azok a dolgok barátnőitekben, amiktől a falra másztok, és amik miatt olykor úgy érzitek, nem is akartok vele lenni? Röviden: hogyan NE viselkedjen egy nő a párkapcsolatban? Konkrét példák érdekelnének, illetve hogy kerültetek-e emiatt szakítás-közelbe, vagy toleráljátok.

22L


2014. júl. 17. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy viselkedj, ahogy te is akarod, hogy bánjanak veled.
2014. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
féltékenység
2014. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, tudnátok mondani konkrét példákat is? pl. a féltékenység is lehet különféle mértékben, tolerálhatótól az őrült szintig :D
2014. júl. 17. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exem azért dobott ki, mert 2x kimaradtam este a fiú barátaimmal, és későn értem haza + egy fiú barátommal járok kondizni :)

EZÉRT dobott, mert nekem nem lehetnek barátaim, mert ő "csak nekem élt"

17L

2014. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én konkrétan amitől "falra mászok" az az ha egy nő férfias dolgokat csinál pl. (ezt egy nő se vegye sértésnek) :jól vezet, füvet nyír, nyalizik (mert azt a fiúnak kell), és ha világosan megmondok neki valamit, hogy nem szeretném, csak azért is csinálja.
2014. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor a határaidat feszegetik, már csak azért is...aztán ha hagyod magad, mert neki elnézed, akkor meg papucs vagy...és ne csinálj az egészből nagy felhajtást.
2014. júl. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletlenség meg az ha azt gondolja hogy ő olyan dolgokat is megtehet amit a pasijának már nem enged meg.
2014. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amikor hazaküld a 4-edik évfordulódon mert ő inkább nyaralni akar a barátaival..
2014. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!