Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Trehány vagyo v csak a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trehány vagyo v csak a párom fujja fel?

Figyelt kérdés

Hétfőn takaritottam(seprés,felmosás szobába konyhába,fürdőbe,wc-t is lefertőtlenitettem). Egyedül a szekrényt nem portalanitottam mert nem volt rá időm,ugy voltam vele majd 7végén. Tegnap párom arra jött haza h látta h lakotársunk takarit konyhába fürdőbe. Beszolt nekem h már megint ő takarit. Mondom nezavarjon h tegnap elött csináltam meg én is.

Ma hazajött melobol,neki állt portalanitani,hiába mondtam neki h 7végén megcsináltam volna. Éjszakás vagyok a héten,de nem tudok aludni nagyon mert meleg van,fáradt vagyok,miért nem érti meg h du még aludni akarok kicsit? Elismerem nem nagyon segitettem neki mert jobbára utba voltam. addig kaját csináltam neki.

Miután a szobába végzett bementem ledölni kicsit,addig ő zuhanyozott meg közbe kiderült h a wc-t is kitakaritotta. Morgott h nem vagyok képes a wc-t se kipucolni. De könyörgöm tegnap csinálta meg lakotársunk. Azt mondta trehány vagyok,mert soha nem csinálok semmit.

Néha ugy érzem rosszabb mint anyám,ha nincs rend egyből pampog,ha igen azt le se szarja.

Olyan nagy baj h csak 7végén akartam port törölni,v h nem takaritom naponta a wc-t?


2014. júl. 17. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Kié a lakás?

Lakáscsere, vagy párcsere, esetleg mindkettő.

2014. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
párcsere, szerintem is...
2014. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Céges albérlet.
2014. júl. 17. 17:24
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha ő is megtudja csinálni, akkor mit pampog? Közös élet, közös háztartás, közös házimunka.
2014. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Porszívózol, miközben a szekrényen áll a por, az milyen már? Ha egy vécét hárman használtok, azt nyugodtan lehet minden nap áttörölni, ártani nem fog... a párodat meg ne szidd, mert nem csak morog, hanem nekiáll és megcsinálja, de ha őt is, meg a lakótársatokat is zavarja a kupi és nekiállnak megcsinálni, csak te halogatnád hétfőtől-vasárnapig, akkor hozzájuk képest bizony trehány vagy.
2014. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást,és örülök h férfi létére takarit,de nekem néha sok ez a rendmánia
2014. júl. 17. 17:26
 7/10 anonim ***** válasza:
céges albi? mit keres ott a "párod"?
2014. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

egy cégnél dolgozunk,csak külön müszakba.


2 hete lett letörölve a szekrényekről a por,szerintem várhatott volna még 2 napot.


Lakótársunk kedden jött csak haza,egy hétig nem volt itthon,nem a kupi miatt állt neki takaritani szerintem,hanem mert már régen emelte meg a felmosot.

2014. júl. 17. 17:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak kötekedni akar vagy betegesen rendmániás.
2014. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nézd, valamennyi igaz belőle, lehet az vagy
2014. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!