Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saiyan boy kérdése:

Milyen barátnő/barát ő?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy lánnyal,akivel nemrég szakitottam, és akinek jól ismerem a barátnőjét.a szakitás után kiderültek róla olyan dolgok,hogy folyton hazudgált,meg összevissza beszélt.


Pl.most azzal a fiúval van együtt,akit kb 3 hónapja azt mondta rá hogy milyen gáz meg stb.

És az anyja előtt is letagadja hogy mi csinál hova jár


A barátnőjéről is hazudott,ráadásul nekem.


Kiderült a dolog,és ezt megbeszéltem az exem barátnőjével.

Ő azt mondta nekem hogy nála leirta magát.és már többé nem

Akar a barátnője lenni


Szeptemberben megint látni fogom az exemet,mert egy suliba járunk.sztem most is hazudgál folyton,talán rólam is


Nemtudom mit tegyek,leállitsam,vagy ne foglalkozzak vele?

Attól félek hogy majd ha meglátom,tulzásba fogok esni és verbálisan fogom NAGYON megbántani


2014. júl. 17. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak én vesztettem el a fonalat?
2014. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán ne foglalkozz vele

*folyton hazudik

2014. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ramcsiii ***** válasza:
Egyik füleden be,a másikon ki..Ne foglalkozz ilyen emberekkel..azért teszi hogy magára hivja a figyelmet.
2014. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1., nem csak te, a közepét én se értem :D
2014. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerüld el, nem kell vele foglalkozni, még szóbaállni se. Aki kérdez annak válaszolsz, de nem kell fölöslegesen keverni a ..dolgokat.
2014. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!